Fener gs bjk kendilerini büyük sanıyor sizce bu komik değil mi?

Fener bjk gs kendilerini real barça bayern gibi görüyor hatta daha iyiyiz diyorlar anlamadığım bu 3 takımı tanıyan yok bayern munih barcelona real madrid atletico madrid chelsea mancester united dünyaca tanınmış takımlar

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biz bir spor kulübüyüz git biraz araştırda öyle gel. Boş konuşmaktan başka bir halta yaradığınız yok. Anca oturduğunuz yerden soru açıp saçma sapan konuşuyosunuz. Avrupada her branşta başarıya oynuyoruz. Galatasaray 2 sene önce Real Madride ecel terleri döktürdü. Beşiktaş ingiliz devi Lıverpoolu kupanın dışına itti. Fenerbahçe uefada finalin eşiğinden döndü. Geçen sene basketbolda Final Foura son şampiyonu eleyerek yükseldik, ve şu anda son şampiyon Real Madridin olduğu grupda lideriz. Kısa zaman önce avrupada aynı gün içinde bayan voleybol ve erkek voleybol takımımız şampiyonluk yaşadı. Daha bir sürü sayabileceğimiz başarı var. Beyninin kapasitesi bu başarıları algılayamıyo galiba. Kadro düzeyi ve piyasaya baktığımızda zaten onlardan iyi olmamızı bekleyemezsiniz futbolda. Kimsenin Realden Barçadan Bayernden iyiyiz dediği yok, uydurma laflarla gelmeyin buraya. Sen şu anda sadece futbol açısından konuşuyosun ama onuda beceremiyosun. "bu 3 takımı tanıyan yok bayern munih barcelona real madrid atletico madrid chelsea mancester united dünyaca tanınmış takımlar" Şu cümlen zaten bu işten hiç bir halt anlamadığını ve tamamen boş konuştuğunu gösteriyor. Kendine başka aktiviteler bul bu konuda yorum yapmak zorunda hissetme kendini. Çünkü gerçekten cahil ve komik bir duruma düşüyosun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilip bilmeden konuşma.
    Ben Fenerbahçe'liyim.
    Biz bir spor kulübüyüz. Basketbolda final-four'a kaldık. Avrupa liginde önümüzü hakem kesti. Voleybolda kaç kere final oynadık şampiyon olduk. Ve daha niceleri.

Galatasarayda öyle keza tanımayan yok.

1|0
    0|0
    • Kim demiş gs taraftarı mı sanırım yine anlama kapasite sorunu var bu 3 takım bayern barçadan büyük sanıyor kendine dedim tekrar etmek istemiyorum artık

• 3 takım bir barça etmiyor herkez kendi takımını dünyanın en iyisi sanıyor

• Bak anlamadığın şey burada takım anlamı.
      Eğer futbol takımından bahsediyorsan bunu futbol takımı diye tabir et.
      Ancak spor kulübüdür bunlar.
      Fenerbahçe, Galatasaray, Barcelona, Bayern, Juventus vs.

Futbol olarak diyorsan eyvallah öyle ancak. Spor kulübü olarak tanımlanıyor bunlar. O zaman hayır.
      En önemli örneği Fenerbahçe'dir Türkiye'nin. Son yıllarda spor kulübü olarak Guinness'te rekor kırmıştır kazandığı kupa sayısı ile.

• Tamamda söylediğin takımların her hangi birinin ekonomisi bizim 3 takımın toplamına eşit mesela real madrid ten cr7 ve bale yi verse galatasarayın ilk 11 i belki tüm takımı alır

0|0
    0|0
    • Gslisin diye böyle düşünmen normal bu 3 takımı topla 1 real etmiyorlar

• Bende diyorumki galatasaray bir örnekti şöyle yaklaşiyim o zaman konuda başta ne dedim bizim takımların onlarla yarışması için maddi yönden gelişmesi gerekli real madridin ilk 11 i bizim üç takımın ederine yakın ya da fazladır ki sadece bale 100 milyon euro

• Gs üzerinden örnek yapman ayrı bir komik herkez kendi takımını en iyisi sanıyor

• futbol bilen bir kız gözlerim yaşardı allahım artık canımı alabilirsin :d

0|0
    0|0
  • Sen kendindemisin kim böyle birşey demiş kanıtla dicem ama trol soru oldugu için seni sallamıyorum.

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok kardeşim :)))

0|0
    0|0
  • Galatasaray dünya markasidir Gs yi karistirma

0|0
    0|0
  • Komik değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0