Fenerbahçe - Braga maçındaki hakem olayı hakkında ne düşünüyosunuz?

17.03.2016 22:05' de oynanan son 16 Uefa Avrupa Ligi maçında Tek temsilcimiz olan Fenerbahçe Braga

maçında hakem katliamı yapıldığına şahit olduğumuzu düşünüyorum. 22 yaşındayım belkide 12 13

senedir futbol izlerim ama böylesini görmemiştim. Siz TARAFSIZ olarak ne düşünüyosunuz peki?

Bir çıkar yolu olabilir mi Uefaya gidilse soruşturma vs Aziz Yıldırım ne yapacaktır sizce?

Fenerbahçe - Braga  maçındaki hakem olayı hakkında ne düşünüyosunuz?
Tarafsızca düşünelim sadece dünkü maçı düşünerek yorum yapalım

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Ivan değil yılan adam yılan.
    Daha bir tane bile şampiyonlar ligi yönetmemiş acemi bir hakem.
    Resmen Türkleri çıldırtmak için maç yönetti.
    Ne yapsın Mehmet kollarını ne yapsın ne ne yapsın?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Burnuma siyaset kokulari geliyor ama nezleyim, aldatmasin. Biz de hakem kiyagiyla cok mac almisizdir elbette, hatta diger takimlar da ama bu macin uluslararasi bir mac olmasi konuya farkli bir boyut getiriyor. Oncelikle macin 7. dakikasinda Mehmet Topal'in hakemi aldatmaya yonelik hareketi sari karti gerektirmez. Benim babam da eski bir futbol hakemiydi. Hakemlere verilen seminerlerde onlara her aldatmaya yonelik harekete sari kart kullanmamalari yonunde talimat verilir. Kaldi ki olu bolgede hicbir tehlike yokken bunu yapmasi beni rahatsiz etti. Yine Mehmet Topal'in eline carptigi iddisiyla verilen penalti oldukca komikti. Uzerine bir de kirmizi kart cikmasi zaten Fenerbahce'yi bitirdi. Kaldi ki o pozisyonun baslangicinda zaten ofsayt var. Bu kadar ardi ardina yapilan "hata" lar insani killandiriyor tabii. Fenerbahce'nin en onemli ozelligi oncelikle gol yememe uzerine kurulu bir futbol anlayisinin olmasidir. Normal sartlarda Braga Fenerbahce'ye 4 atacak takim degildi. Basta dedigim gibi, komplo teorisi uretmek istemiyorum ama burnuma siyaset kokulari geliyor.

0|1
    0|0
    • Sonuna kadar katılıyorum. Şu sıkıntılı zamanda terör ülkesi olan anılan türkiyeyi avrupa maratonuna sokmamak içindi herşey

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbolunuzu seveyim yeter be her paylaşım da bu adamı görüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hakeme talimat geldiği belli zaten özellikle fenerbahcenin en iyi olduğu on libero bölgesine karşı bilinçli bir şekilde saldırıda bulundu (M. Topal, De Souza) onları düşürmesi braga için yeterli olacaktı diye düşündü ama baktı yeterli gelmedi ardına penaltı vererek bir jest daha yapayım demiş bragaya
    Aslında olayların braga ile uzaktan yakından alakasi yok
    Olay belli uefadan aldığı talimat hakemde emir kulu sonuçta baksana gs ye men cezası, Hakan calhanogluna 4 ay ceza fenerbahçe maçında katliam gibi yönetim bakalım devamı sanırım gelecek

0|1
    0|0
  • Tamam hakem hataları var kabul ediyorum
    ama penaltı pozisyonundan sonraki oyuncu degişikliginede anlam veremedim yani..

Ozan tufan ve :Meireles gibi iki top tutacak oyuncun var iken ve pres yapabilecek iki oyuncu var iken..
    Kadleci almak nedir.
    ikinci golden sonra tam beş dakika braga top cevirdi Fenerin sahasında kimse gidip basmadı bile bile topa
    Evet hakem hataları var..
    ancak.. Fenerbahçe takımıda oyun acısından düşük bir profil sergilemiştir.

0|1
    0|0
  • Daha önce böylesini çok gördüm , boğazını sıkan adama birak kırmızıyı sari bile vermediler , elle gol attılar vermediler , açıkça defalarca küfür edene vermediler , formasını çıkarıp sahadan çıkıp tekrar sahaya girene sari bile vermediler , bir maçta bir takıma 4-5 kırmızı verdiler... Biz çok gördük , alasını gördük

0|0
    0|0
  • Fanatik Gaassaraylıyım hakem doğradı la yok böyle bişey efsane maçtı hakemi men etmeleri lazım 😂

0|1
    0|0
  • 4 yıl hakemlik yaptım böyle bir maç yönetssem 6.9 alırdım ve 4 hafta dinlendirildim ya da bir daha maç vermezlerdi bana. İlk sarı kart M. Topal'ın herkes faul yapıldı diye beklerken sartı kart vrdi ve orta sahada böyle birşey beklenemez bile. Peirera atılması laf bile söylemeddi tavrını bile belli edemiyecek mi bir insan. Penaltıda elini nereye soksun. En güzel Volkan Şeen yaptı ben olsam döverdim hakemi.

0|1
    0|0
    • Mehmet Topal hakemi aldatmaya yönelik hareket yapsa bile kendi yarı sahasında zaten topta rakibe gidiyor yani hakemin niyeti belliydi.

• 9 tane ronaldoylada başlasa bence hakemin niyeti belliydi sonuca etki edecekti. Asıl sorum biraz saçma ama uefaya başvurulsa bişeyler yapılamaz mı acaba yani bariz hata var?

• Hayır birşey olamaz maç oynandı bitti enfazla bu hakeme birdaha maç verilmez.

• hakemin verdiği penaltı kararı tam komedi ya. top eline çarpsa da penaltı versem diye beklemiş resmen. :-) zaten ondan sonra kırmızı kartla oyun koptu. üstü kapalı takım kayırmaktı hakemin yaptığı. :-)

0|0
    0|0
  • adalet herkese lazım.
    van persie nin attığı gol (sanırım atromitos maçı) o zamanda lazımdı, dün de lazımdı

0|1
    0|0
    • Öyle tabi. Ama bu kadar üst üste olursa o katliam olur

• Orta sahada m. topala verilen sarı karta ne diceksin ozaman?

• standart hakem hatası diyorum ya

• Hakem oo çocukluğu üzerine master yapmıştır o yüzden diyecek bir sözüm yok.
    NOT: Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
  • Türk düşmanlığından başka bir şey değil.

0|1
    0|0
  • İvan Bebek denilen mahlukat Türkiye'nin Euro 2008 Hırvatistan'a çakışını unutamıyor.

0|1
    0|0
  • yapacak bir şey yok rüyaydı uyandık kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...