Real Madrid - Galatasaray maçı yorumlarınız?

Real Madrid - Galatasaray ne olur tahmininz nedir. Bence orda maç 1-1 bitecek. Burdada 2-1 alıp geçeceğiz inşallah.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Abi maç oynanmadan kaybedilmez şunu bir anlayın artık.Ya çoğu Galatasaraylı Yenilcez diyor var mıböyle bişey azıcık takımınıza inanın zamanında neleri başarmadıkki.Şimdi Biraz realist bak diceksiniz olaya ben realistte bakıyorum olaya topun şekli belli o maç günü gelir iyi olan kazanır ve inşallah bu galatasaray olucak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kazancaz! (inşallah).

1|3
    1|3
  • 7-0 alacağız

1|2
    0|2
  • aynen aynen katılıyorum

0|0
    0|1
  • berabere biter

0|0
    0|0
  • galatasaray maçı alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Real çok rahat diyoruz

1|0
    0|0
  • gol atarız onda sıkıntı yok ama mesut - ronaldo ve modriçe aşırı baskı yapmamız gerekiyor özellikle modriç kapalı defansı cok rahat bir biçimde açabiliyor skora gelirse 2-1 orada 1-0 evde bence :)

0|1
    0|0
  • Ağzından bal damlıyor bizden de 5 yıldız damlasın :P

1|1
    1|1
  • Gs turu atlar skoru bilemicem :)

1|1
    0|1
  • ben galatasarayın ilginç bir şeyler yapmasını bekliyorum

0|1
    0|0
  • İnsallah Masallah

0|1
    1|0
  • gönül isterklı alalım ama gs yın ısı gerçten cok zor gs defansı mantar ronaldo ezer gecer ama bakalım gorucez neler olcak

0|0
    0|0
  • 4-6 oynayın..

Real 4 Gs 0, tahminim..

1|1
    2|3
  • Orda minimum 3 yersiniz burda ne olur bilmem turu madrid geçer

0|1
    1|1
    • Gerçekler acıdır dostum geçmişde başarmış olabilirsiniz ben yine tekrarlayabilceginizi düşünmüyorum umarım gs tur atlar ama imkansız gibi bişey real ligde çok kötü durumda şampiyonlar ligini bırakamaz o yüzden.

• ve 3 yediniz :D

• 6 tane yesinler ..

0|1
    0|0
  • o kadar değil.buraya kadar gelmemiz bile başarı

1|0
    0|1
  • real yürüyerek kazanır.

0|0
    0|0
  • insallah gecerizdee ama ben bir kisinin sevinmesini istemiyom yaa !

0|0
    0|0
  • Ben takım tutmam fakat galatasaray ezelden beri hep farklı bir takım gelmiştir gözüme.. Avrupada hisleriyle oynayan cok tehlikeli bir takım bence.. Bunun futbolcu kalitesiyle fzla alakası oldugnu sanmıyorum. Bnce bu tamamen galatasarayın adıyla alakalı. Gs bnce tur atlar demedi demeyin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...