Weight gainer kullananlardan öneri?

Benim gibi evde kendi dumbillarıyla takılmıs, spor salonuna gitmemiş, gidememiş ama yanında aldıgı weight gainer (artık karbonidrat tozu mu protein tozu mu bilmiyorum) dan gercekten fayda saglamış arkadaslardan gainer ismii bekliyorum.

QNT3000-denendi başarılı
Hardline-pro -işe yaramadı
Dymatize Megamass-Ciğerlerimi mahvetti, işe yaramadı...

Güncellemeler:
edit: kilo almak istiyorum

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal beslenerek de yapabilirsin. Evet daha yavaş olur ama hızlı aldığını hızlı kaybedersin unutma.

1|0
    0|0
    • ocrus gunde 4 ogun yiyorum, metabolizmam fiber hızında yetişemiyorum

• kanka midem almıyor nasil yeyim :( ayrica yag olsun yeteki kilo olsun tartıda 5. li kilolar goreyim

• Yağ olması senin için kilolu insanlara olduğundan daha sıkıntı olabilir. Öyle ekstrem şeylere girme diyorum sadece. Miden almıyor ama sen de normal insan gibi yakmıyorsun ki 😁😁 Daha çok, bilinçli ve sağlıklı yemen lazım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece gainerla kilo alman mümkün değil.
    Öncelikle boy ve kilonu öğrenebilir miyiz
    Yüksek karb ve kalorili bir (sağlıklı) diyetle zaten kilo alabilirsin, gainerada gerek kalmaz.
    Ayrıca, güzel bir antrenmanı da es geçmemen lazım zira o kullandığın gainer ve aldığın besinler yağ olarak depolanır vücudunda.
    Gereğinden fazla karb yüklemesi de yağ olarak geri döner sana.
    Önce vücut analizi yapıp (metabolizma hızı, alman gereken kalori miktarı) ona göre bir plan oluşturabilirsin.

Not: gainera vereceğin parayı doğal besinlere harcayabilirsin ama param çok diyorsan tabiki alma diyemem.

0|0
    0|0
    • valla marlboro ben 165 im kilom 46, ama 3senedir ne aldım ne verdim. SAdece 3 sene once qnt3000 içmiştim yarısında biraktım bu ne boyle bir işe yaramıyo dedim, biraktıktan 2 ay sonra 50 oldum o nasıl oldu inan ki anlamadım keşke gene oyle olsam her yolu denedim olmadı, sabahları bisuru yumurta ogeln makarna salata ogle arası kuruyemiş ton balıklı sandviç aksam sulu yemek gece de gene ekmek arası yiyorum tık yok :( çok uzuluyorum artık ne yapıcamı bilemedim, gnc urunleri de cok pahalı 254 tl olmus, tek istediğim 3 kilo ama olmuyor halbuki 3 sene once superdi hatta kendim spor hareketelri de almıstım spor hoca sı arkadasımdan yapıyordum

• ulaşim nasıl saglanıyor? ozel mesaj mı atmamız gerek?

• Gainer kilo yapar sen protein tozu alacaksın yani whey almalısın. Marka olarak optimum whet alabilirsin ya da para sıkıntı değilse wider ürünlerini al en iyisi.

0|0
    0|0
  • Kilo almak istiyorsan önce kan tahlili yaptırıp vücudunun neye ihtiyacı olduğunu öğrenmelisin öyle protein tozu vesaire zımbırtılarla metabolizmanı mahvetme

0|0
    0|0
  • herkeste aynı tepki verecek mi

0|0
    0|0
  • çok bilgi sahibi değilim ama bunlardan evvel beslenmeyi düzeltir, antrenmanları düzenli yaparsan zaten gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Evde sadece dambil ise yarıyor mu gerçekten

0|0
    0|0
    • valla ben 3 sene once qnt3000 kullanıp dumbellarla bacak goguz kol hareketleri yapmıstım valla tatilde, kumsalda kosan cankurtaran pamela anderson gibiydim :D

• Hergun ayni besinleri mi tuketiyorsun

• yok ama kahvalti fix aynı, kahvaltida bayagi bir yiyorum , gun içerisinde neredeyse surekli bişey yiyorum ama ben cok stresliyim, işe bile koşarak gidicem neredeyse

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...