Fenerbahçe'yi katleden ırkçı ivan bebek için fikirleriniz nedir?

Fenerbahçe'yi katleden ırkçı ivan bebek için fikirleriniz nedir?
Bir beşiktaşlı olarak Türk takımına uyguladığı adice tavırdan dolayı akşam tüm ailesine saydırdığım ivan bebek hakkında siz neler söylersiniz? maçı katletmedimi?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Ne bebekmiş arkadaş. Olaylara objektif bakmayı öğrenmemiz lazım ilk yarıda fener naptı? Sert futboluyla hakemi zaten karşısına aldı 2. Yarı bunların olacağına adım kadar emindim oyuncular Türkiye zannettiler orayı penaltı penaltı değildi evet geçen hafta ctesi oynayan rize Beşiktaş maçında verilen penaltı da penaltı değildi ama bizim kalecimiz hakeme parmak sallamak yerine aslanlar gibi geçti kalesine kurtardı penaltıyı volkan naptı hakeme parmak sallıyo sen kimsin napabilirsin ya volkan şeni saymıyorum bile maçın ilk dakikasında başlayan çirkefliğin cezası buydu kimse kusura bakmasın da adam yenilmeyi elenmeyi bile beceremediler hakemi konuşcağımıza fenerli oyuncuların yediği haltları konuşalım birazda. Amma yazdım ha sabah sabah neyse son cümleyle noktayı koyuyorum. Şampiyon Beşiktaş'ım ❤

0|4
    0|0
    • Olaylara objektif bakmamız gereken diyen birinin olaylara objektif bakmaması çok garip. Penaltı penaltı değil diyosun ardından Volkan Demirel hakeme parmak sallayıp itiraz etti sen kimsin diyosun. Penaltı penaltı değilse haklı olarak itiraz eder biraz mantıklı düşün. Ayrıca Volkan Şenin ve Canerin yaptıkları sonuna kadar doğru herkesin bir sabrı vardır. İvan Bebek' in ülkesi bile hakemi topa tuttu senin yaptığın yorumlara bak. Fenerli oyuncuların yediği haltları konuşalım diyosun. Öncelikle hakemin yediği haltları konuşmamız lazım, zira hakemin yediği haltlardan sonra oyuncularımız gereken tepkileri verdi. Bu kadar boş ve mantıksız konuştuktan sonra üstüne birde "Amma yazdım ha sabah sabah neyse son cümleyle noktayı koyuyorum. Şampiyon Beşiktaş'ım" gibi alakasız, saçma ve gülünç bir cümle yazman yazdıklarını daha da anlamsız bir hale getirdi. Böyle alakasız bir şekilde Şampiyon Beşiktaşım yazmanın nedeni, 6-7 yılda bir şampiyonluğa oynamanızın verdiği mutluluk diye düşünüyorum.

• Sana sadece ya he he diyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Adam tam bir Türk düşmanı. Bu işin Fenerbahçesi, Galatasaray'ı Beşiktaş'ı yok. Bu adamı Türk takımlarının hiçbir maçına verilmemeli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fener şike yaparken iyi diyenlere Fenerbahçenin şike davasını kazandığını ve kupasını aldığını hatırlatmak isterim önce. Ayrıca dünya çapı yarışmalarda karşı tarafı tutanlar şeref ve haysiyetinden şüphe etmeliler.
    Verdiğiniz pembeli eig ise hiç katılmıyorum.
    İlk yarı hiçte sert bir futbol yoktu.
    Ivan bebek daha hiç şampiyonlar ligi bile görememiş henüz toy bir hakemdi.
    Üstelik Hırvat basını bile kendisini eleştirdi.
    Elbette Fenerbahçe fazla tepki gösterdi ama Beşiktaş da olsa gösterirdi, Galatasaray"da.
    Biz yenilmedik, biz zorla yendirildik, hakem tuttu onlarda vurdu.

0|1
    0|0
  • İvan Bebek'in telefon kayıtları ve banka hesapları incelenecektir. Bir alana bir bedava sarı kart vardı resmen..

1|1
    0|0
  • Nolduu? Türkiyedeki hakemleri orada bulamadınız mı?

0|0
    0|0
  • Yıllarca fener hak yedi

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Cüneyt Çakır' a benzettim. Bir Beşiktaşlı olarak. Ev sahibi takımın neye ihtiyacı varsa onu verdi.

1|3
    0|0
  • Spor Toto Süper Lig maçı izlemiş gibi oldum. Ligimizdeki hakemlerden hiç bir farkı yoktu. Son zamanlarda böyle hakemleri izleye izleye alıştım. Bir Trabzonsporlu olarak ligde en az 15 puanımızın hakemler tarafından alındığını belirtmek istiyorum. Sırf o hakemler yüzünden takım kümeye gidiyor. Ivan Bebek'e gelince arkadaşlar haklı ırkçılık yaptı. Ama ırkçılığı ilk defa mı gördük? Bu kişiler bunu her sene Eurovision'da da yapıyorlar. Aslında bence sorun Türk olmamız değil MÜSLÜMAN olmamız.

0|1
    0|0
  • Yanlış karar verirsin anlarımda insan bu kadarda namusunu ayaklar altına almaz sen bir hakemsin seninde bir şerefin olmalı.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeli futbolcular art niyetliydi, türk hakemleri gibi sandılar hakemi ama hakem bunları yemedi. attıkları gol ofsayt gibi geldi bana pierroda ofsayt çıkmamış ki hakemlere tereddütte kaldığında devam ettir diyorlar. kartlar doğru buna kimse itiraz etmez sanırım, yabancı futbolcular hakeme hiç itiraz etmezken ama caner, volkan, gökhan her pozisyona saçma sapan el hareketleriyle bağıra bağıra itiraz ediyor, türkiyede malum hakem şikeleri yüzünden ses çıkarılmıyor bunlara ama avrupada affetmezler, hakemi kandırmaya yönelik hareket de sarı kart nerede olursa olsun.
    penaltı pozisyonunun doğru olduğuna inanıyorum. yıllarca bizim saçma sapan spor programlarını izleyenler büyük takımları kayırmak için bunun penaltı olmadığını söylese de avrupada penaltı pozisyon, elini düzgün tutsa o dirseğe çarpmaz o top bariz de yönünü değiştirdi topun.

0|0
    0|0
    • dirsek demişim bilek olacak o, doğal pozisyonda eller aşağı doğru olur, türkiyede yutturmaya alıştığımızdan yukarıya doğru tutarak elle müdahele ediyor, ellerimi kaçırıyordum ayağı yaparak ama avrupalı yemiyor bunu penaltı doğru

• Galatasaray bu hakem yüzünden 2012-2013 sezonunda şampiyonlar liginde çeyrek finalde real madridi eleyecekken ispanya da sergio ramosun buraga yaptığı %100 penaltıyı vermedi bu hakem Galatasarayı şampiyonlar ligindende elemiş biri artık iyice düşünmeye başladım bu hakemi Türk takımları elensin diyemi maçlara veriyorlar

0|0
    0|0
  • Hakem değil

0|0
    0|0
  • Maçı katlettiği doğrudur ama ırkcı olduğunu bilerek yaptığını düşünmüyorum. oluyor böyle şanssız maclar. biz alışmışız her kaybettigimiz maclardan sonra herkesi hain ilan etmeye.1-1 yakaladiktan sonra sakin kalıp skoru korumayiz sonra da hakemlere federasyonlara sallarız.

0|0
    0|0
  • tam bir kardeşim küfredince günah oluyo o yüzden sövmücem ibineye

0|1
    0|0
  • Katıksız kardeşim

0|0
    0|0
  • Hakemin yönetimini beğendim ancak fenerbahçe'li oyuncuların oyununu hiç beğenmedim. Zaten fenerbahçe'li oyuncular braga'lı oyunculardan çok hakemle oynamayı tercih etti. Bu da ağır bir darbe oldu tabi.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli oyuncular ilk maçta da sakin oynamadı. Yenilgiyi sonuna kadar ettiler.

0|0
    0|0
  • eminimki dün akşam onun kulağı çok çınlamıştır halada devam eder ve ileridede devam edecektir :D

0|0
    0|0
  • Anasini emim onun.

0|0
    0|0
  • ne denilebilir ki hakem teknık direktör birde volkan şen hepsini koy çöp poşetine

0|0
    0|0
  • Fener zaten oyunuyla elenmeyi haketti ama 4 gol hakemin bragaya ikrami oldu yani rezil rüsva bir sekilde elendiniz

0|0
    0|0
  • Senin ölmüş başkanına her avrupa maçında küfür eden hakemlerle hakkını yiyen takıma destek olamam

0|0
    0|0
  • seni babana müjdeleyen hemşirenin mezun olduğu okulun temeline atılan çimento fabrikasının yollarını mikeyim ivan bebek

0|1
    0|0
Yükleniyor...