Birlikte olduğum kişinin işi çok yoğun bunun farkındayım. Özellikle erkekler bir bakın lüfen ....

Birlikte olduğum kişinin işi çok yoğun bunun farkındayım ama çevresinde çok insan var o yuzden biraz huzursuz oluyorum. Bana gerektiği kadar vakitte ayıramıyor hep işleri yoğun... :( Attan alıyorum hep ama nereye kadar ? En sonunda hiç konuşmamaya başladım 10 gün oldu oda ordu konuşmama nedenimi hiccc dedim oda başladı konuşmamaya şimdide konuşmuyoruz. arkadaşım en sonunda yazdı ne bu durum diye oda onu üzüyorum evet kendimede kızıyorum ama özür dlemeyede yüzüm kalmıyo artık vs vs sonra bana yazdı bikaç gün sonra affet beni diye konuşalım müsait olduuğnda geldiğinde haber ver mutlaka dedi. böyle internetten konuşunca anlatılmıyo bazı şeyler felan bende tamam konuşuruz dedim 2 gün oldu hiç konuşmyoruz yine. Bu ne ya dalgamı geçiyor bu bari konusyon devamınıda getir :S Bu şimdi samimi mi ? Neden konuşmuyoruz hala ( Aynı şehirde değiliz )

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle birşey ya. olamaz yani.

kızın duygularıyla oyna , işim var de. kardeşim işin varsa sevgili falan isteme yani. resmen duygularınla oynuyor adam. yogunmuşmuş gecin bunları ya. ayıp resmen.

kıza yazık :(

bence aynı segirde degilsen hiç kasma

0|0
    0|0
    • uzaklastımki duygu olarak :( Altında araba var vizelerim baslicak nasıl gidim ben eve. Gelince konusalım dıyo bıde

• ya anlayana zil anlamayana zurna derlerya dogruuu. Adam hem özüür diliyor konusalım gelınce dıyor ama yıne tık yokk. Konusmaya cabası bıle yok. resmen yapmak ıcın yapıyor bazı seylerı böyle olmasın ya. nasıl bı kısılık bu. Nerdeyse 2 haftadır konusmuyoruz bari adam gibi konus konusuyosanda bu ne cocuk gibi.

• O zaman sen adım at. konuaslım de yolunda gitmeyen seyler var 1 hafta icinde konusmamız lazım gibi bir aralık ver aramazsa bitsin. gereksiz insanları nereden bulursunuz ki. Ayıp yaptıgı

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana bisey diyeyimmi ben iste ayni o cins biriyle evliyim. Tam 9 yildir evliyim. İkide cocuk var

Bosanamiyorum. Cocuklarim icin. Valla basinda neyse sonuna kadar öyle gider. Konusma ve sohbet yok. Arkadaslara gelince kakara kikiri bana gelince hiiiiic. Bide is hayati tam sinir. Bende calisiyorum. Ama insanim beee sohbet iki hos söz cokmu sey istiyorum. Ama artik söylenmiyorum dirdirda etmem zaten. Çünkü fayda etmiyor bide üstüne haksiz olan ben oluyorum. O sessiz ben sesiz. Ya Allah Ya sabir ne diyeyim.

Ama sen daha basindasin ayril en iyisi. Zarari neresinden önersen kar.

0|0
    0|0
    • Çok üzüldüüm... gercekten evli olmak bir baska ya sohbet muhabbet olmadan nereye kadar surucekk... :( allah yardımcınız olsun. Cok yogunum dıyenede pek ınanmıyorum baska konularda yogun olmuyorlar cunku k.bakmayın lutfenn

Yükleniyor...