Türk futboluna operasyon mu yapılıyor?

Dün gece hakemin yanlı ve sinsi bir yönetim göstererek Fenerbahçeyi Avrupa kupasının dışına atması, Galatasaraya verilen 1 yıl Avrupa kupalarından men ve eğer kısa bir süreçte zarar istenilen düzeye inmezse 2 yıl daha men cezası verilecek olması Türk futboluna yapılan operasyon değil mi?
Dün gece hakemi hepimiz gördük, yoruma bile gerek yok ve Galatasarayın mali durumuyla aynı ya da daha kötü durumda olan bazı takımlara ceza falan verilmedi.
Bunların içinde bazı çok büyük takımlar bile var.
Acaba ülkemizdeki terör olayları sebebiyle Türkiyeye gelmemek için, bir operasyon mu yapılıyor bize karşı?

2|3
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kesinlikle katılıyorum, bu yapılanlar Türk futboluna dahası ülkemize karşı yapılan bir operasyondur. Bu verdiğin örneklere Hakan Çalhanoğluna verilen cezayıda ekleyebiliriz.
    Bu ve buna benzer operasyonları geçmiştede yaptılar, şuandada yapıyorlar.
    Fenerbahçe hakem tarafından katledildi. Tamam Fenerbahçe çok iyi oynamadı, teknik direktör tercihleri ve hamleleri yanlıştı ama Fenerbahçenin ölüsü bile bu maçı kaybetmez, turu Bragaya vermezdi.
    Galatasaraya haksız yere 1 yıl men cezası verildi. Tamam Galatasaray mali yönden o cezayı hakketti belki ama aynı durumda olan bazı takımlara neden ceza gelmedi. Üstelik Galatasaray, futbol olarak kendini zora sokma pahasına Melo ve Burağı satarak, ara transferde sadece 2 futbolcu alarak çok radikal düzeltme hamleleri yapmış olmasına rağmen...

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sorma ya ben maca bakmadim ama sabah sef geldi ve dediki türklerin yapamadigi sey kaybetmek 4 tane kirmizi kart yemisler galiba.. buarada sef de gavur hristiyan yani ben yurtdisindayim malesef. hemen ordan digeride basladi iste bunlar böyle erdiganda takimi gibi hep kavga dövüs siddet yapiyomus..

Üzüldüm yinede gsli olmama ragmen... sonucta yurtdisina gittiklerinde takim fark etmez türkse olay bitmistir.

of sinirlerimi ziplattilar ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Haklılık payın var diyelim , fakat eğer boyle hakemlerle operasyon yapılıyorsa yıllardır Turkiyede de fb ve gs lehine operasyon yapıldığını kabul etmek lazim. Dünkü hakemin hatalarının kralını yıllardır izliyoruz lig tv ekranlarından

1|1
    0|0
  • Münferit bir olay ; Fenerbahçe'li olarak yazıyorum
    2008 yılında çeyrek finalde Hırvatistan Türkiye'ye yenilip de avrupa kupasından elenince hırs yapmış bu aşikar. Yine de kötünün de üzerinde bir yönetim ama sen futbolcusun. Dakika 60 küsur Nani olacak şopar gol vuruşunu yapsa konu buralara bile gelmezdi. Tamam belki hakem yine istediğini yapar hatta hükmen bile yenilmeni sağlardı ama uygunsuz penaltı kararından sonra bile soğukkanlılığı korumak ve o skor için mücadele etmek gerekirdi. Panik yapıldı kenar yönetimi motive etmeliydi tüm takımı..
    Galatasaray'ın mali durumuna bakarsan ise Ü. Aysal tam da bu yüzden kaçmıştır. Uefadan son iki yıldır gidişinin kötü yaptırımlara sebebiyet vereceği uyarısını almasına binaen maalesef düzeltme yoluna gitmemiştir. Bana kalırsa seneye bile bu gidişatı düzeltebileceğini zannetmiyorum. İnanılmaz ötesi borç batağındalar maalesef (996 milyon lira) Avrupada böyle klüp yok mu dersen vardır elbette ama transfer yapmıyor veyahut ona göre getirileri de var. Galatasaray yıllardır kendi içlerinden kendilerini yiyip bitiriyorlar. Yahu 10 liraya satılan bileklikten bile halen para çorlayanlar varmış, YAZIK.. Esasen Türkiye'de bile taahütlerinin arkasında durmamışlardır.
    Stat kirasının Spor Bakanlığı ve Beden Terbiyesi kurumuna ödememek
    Doğalgaz anlaşması yaparak alttan ısıtmayı devreye sokmamak
    Stadın üzerini ilk iki yıl içerisinde kapatmamak..
    Üzücü durum tabiki ne de olsa ezeli rakip ebedi dost. Birisi olmasa bir diğerine taraf olmanın tadı olmaz

0|0
    0|0
  • galatasaraya verilen ceza ve hakan çalhanoğlu na birde dünkü maç eklenince üstüne insanın aklına geliyor
    ve fenere verilen şike cezası ( şike yaptığına inananlardanım) ama bir takımın mahkeme süreci tamamlanmadan dahası mahkemeler başlamadan takım ihraç edemessin aynısı yunanistanda oldu uefa mahkeme kararını beklicez dedi ve galatasaraya verilen cezada ağır davranıldı m. city FFP yıllardır uymuyo ama sadece az miktarda para cezasıyla kurtuluo

1|0
    0|0
  • Zamanında bunu alenen eyleme çevirenler vardı zidane ve ekibi o zamanlar juventus forması giyiyordu Galatasaray maçına gelmemişti terör yüzünden protesto edip can güvenliğimiz yok demişti

1|0
    0|0
  • O hakem tam bir oc.

1|0
    0|0
  • hakem kötü yönetim sergiledi ama bu türk futbolunu dışta bırakma operasyonudur demek yanlış olur çünkü gs mali fair playe uymadığı için ceza yedi kendileride bu durumu biliyorlar bizim takımlarımız dışında avrupada kulupleride bu tür cezalar aldı şu anda isimleri aklıma gelmesede bilyorum yani -.-

0|0
    0|0
  • Siyaset yüzünden dün feneri doğradılar resmen

1|0
    0|0
  • Türklere zamanında herkesin kuyruk acısı vardır hiç birinden dost olmaz

1|0
    0|0
  • Hakem kürt asıllıymış :D :D

1|0
    0|0
  • öyle söyleniyor,

1|0
    0|0
  • öok iyi olmuş serefsiz fb
    ven şükrü saraçoğlu kafiri

0|0
    0|0
  • Taraflı atanmış bir hakem son ana kadar braganın turu atlaması için her türlü ayrıcalığı gösterdi lakin Fb ninde Türkiyede hakemler tarafından korunduğunu öncelikle cüneyt çakır bülent yıldırım halis özkahya gibi hakemlerin bunu ön planda tuttuğunu varsayarak bir bakıma teorik olarak aynı hesap diyebiliriz ama bu durumun avrupada Türk adı altında yapılması herşeyi gözler önüne sermiştir

1|0
    0|0
  • biz bu modern çağ miskini komplo teorisyeni kafasıyla daha çok rezil oluruz. gs uefayı alırken ne hakemler gördük böyle ağladık mı hayır fener kendi sahasında bir puanı elimizden ofsayttan attığı golle kurtardı kimse gık dedi mi hayır. zalimleri mazlum gösterip gerçek mazlumları susturamazsınız. konuşacaksanız gariban anadolu takımları hakkında konuşun.

0|0
    0|0
  • Operasyon bize paranoyakça olur diye düşünüyorum. Sonuçta galatasaray istediği süre içinde mali düzeni sağlayamadı. Ek süre isterken bir hata yaptı ve 5 hakkı varken 2 istedi. Dünkü maçta harbiden hakem berbattı. Ama bu uefanın değil de hakemin itliği bence. Hırvat hakem dün fener turu geçemesin diye her şeyi yaptı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitmesinler onlarda avrupaya biz gelmiyoruz anasını satim desinler.
    Ne ya bu fifa diye bir kurum var uefa var kanun mu bu ne ya tanımıyoruz de ayrıl abi çok da fifi yani. Merkezi Türkiye de olacak global bir federasyon kurulsun kriterlerini sen kendin koyarsın işte o zaman, türk devletleri çin, katar katılır kesin. Para bu ülkerde arkadaşlar avrupanın parası yok bir kaç klüp paralı onlarda arap şeyhlerinin takımları. Parayı çektin mi ordan onlar fifayı falan fes edip bizde katılmak istiyoruz derler.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle..
    Ivan daha şampiyonlar ligi maçı bile görememiş toy bir hakem, başka hakem yok muydu? Hepsi planlanmış şeyler. Bakın mesela Ivan son 20 dakika da yönetim dozunu değiştirdi eğer daha önce bu kadar sert kararlar alsaydı linç girişiminde bulunurdu oyuncular ki haklılar da her şey kurgulanmış gibiydi.

1|1
    0|0
  • Yok sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...