Fatih Terimin Bu Efsane Sözü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

"Eğerki Türkiyeye bir daha Avrupada kupa gelecekse, bunu yapan takım yine Galatasaray olacaktır"
Ne Düşünüyorsunuz arkadaşlar

1|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2. kupayı da getirseydi, helal derdim
    1 tanesine tesadüf derim

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He Fatih he deyip geçtim.

0|0
    0|0
    • Ama gerçekleri nedense değiştiremiyoruz dimi?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunun için önce bileklikleri satıp mali durumu düzeltmek lazim çünkü avrupaya katılmadan kupayı vermezler :)

0|1
    0|0
  • Galatasaray dışında başka bir takım Turkiye ye avrupadan kupa getiremez bunu 7 yaşındaki çocukta bilir yanlız birkaç sene daha Turkiye ye avrupa kupası gelemeyecek Galatasarayin cezası bitecek birazda toparlanacak ancak öyle yani Türk halkı olarak birkaç sene daha bekleyeceğiz başka bir avrupa kupası için

1|0
    0|0
  • o tayyibe yanaşşın adına stad yapılsın ülke ekonomisi kötüyken milli takımda milyon dolarlarla maaş alsın , mecliste halk adına konuşan milletvekilleri maaşıyla ilgili konuşunca onlara laf atsın anca -.-

1|0
    0|0
  • İmzamı atarım

0|0
    0|0
  • Bundan sonra öyle bir ihtimalde söz konusu değildir artık fifa uefa bir yerden sonra Türk takımlarına set çekecektir

0|0
    0|0
  • Adam GS li sonuçta.

0|0
    0|0
  • Hayır o bir şanstı yine yapabiliriz tabi düşmanları elememiz lazım tamamGalatasarayın başarısıyla övünüp gururlanıyoruz ama Allah yardımederse başka bir Türk takımıda getirebilir

0|0
    0|0
  • Yanlış ifade. Türkiye ye zaten kupalar geliyor. Voleybol a bak. Basketbola bak. Bir efes pilsen bak. Bir Eczacıbaşı na bak.

0|1
    0|0
  • Yanlış dusunmus imparator ben dün Fenerbahçe mağlup olmasa bu kupayı bu sene alırdı diyorum Galatasarayliym

0|0
    0|0
  • adam haklı dağılın

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım ama katılmıyorum. en az diger takımların da galatasaray kadar sansı var.

0|0
    0|0
  • gelene kadar bilemeyiz bu sorunun cevabı ama biri getirsinde kim getirirse getirsin

0|0
    0|0
  • Gs önce kupYa gitsin sonra cezasını çeksin de gerisi hikâye

0|0
    0|0
  • Çok konuşmuş boş konuşmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sezon hiç iyi gitmiyoruz İnşALLAH herşey düzelir :/

0|0
    0|0
  • Ah zavallı siz önce gidin bileklik satın alın mali durumu düzeltin podoski sneijderin 1 yıllık harçlığını çıkarın ondan sonra gizlenip rakipe poh atın sizin bileklik paranızla futbolcularınız hergün bir karı Zikiyo

0|0
    0|0
  • Besinci sıradaki cimbom alamaz artık ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...