2 gün önce Fenerbahçe Avrupa Liginde şampiyon olacağına inanıyordu?

Çok değil iki gün önce 1-0'a güvenip Avrupa Liginde şampiyon olacağız diyorlardı sonuç ne oldu elendi. Şimdi de hakem öne çıkarılıyor yıllardır size hakemler kıyak geçti Anelka'nin Konyaspora elle attığı gol mesela bu sezon da çoğu maçta olmayan penaltılar yok rakibe kırmızı kartlar vs Beşiktaş maçında bile olmayan faulden gol atınız?

Güncellemeler:
Gol atamayan takım defans yapan takım nolur şampiyonluk hayali kurmasın

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Adam haklı beyler özellikle fenerliler dağılın

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Belliydi böyle olacağı azıcık adam olsalar hiçbiri olmazdı bunların

0|1
    0|0
  • cimbom <3

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe zaten bu tur da olmasada elenekti bu sene ki rakipler çok dişli böyle elenmek koydu sadece yoksa uefa kupası ne ki şampiyonlar ligini tercih ederim herkez gibi aslında elenmek bir yandan iyi oldu pazar derbi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz avrupadayiz siz neredesiniz dersen, ligde hakem odaları basarak milletin hakkını yiyerek kazanırken keyfin yerindeyken , avrupadan hakem yüzünden elendiğinde kimse donup bakmaz senin tarafına

0|1
    0|0
  • Arkadaş nedir bu sevinmek. Tamam içeride yenilmek zorunuza gitti ama uluslar arası maçta galibiyete şehirler Beşiktaş'lısı, Fenerbahçe'lisi, Galatasaray'lısı, Trabzonspor'lusu hepsi tek yürek kendi formasıylasevinirdi. Sayenizde bir kültürün daha yok olduğunu anladım. Ama ben yinede yurt dışındaki her maçta Beşiktaş'ın, Galatasaray'ın, Trabzonspor'un kazanmasına sevinip, kaybetmesine üzüleceğim

0|0
    0|0
    • Siz bjk derken üzülmüyorsunuz da şimdi biz niye üzülelim canı cehenneme tüm renkli takimlarin

• Ben hayatımda bir takımı küçümsemedim hakaret etmedim. Peki hepsini öldürelim yok olsunlar Beşiktaş her sene kendiyle oynasın hep şampiyon olsun. Nasıl bir anlayış bu?

• inanmak başarmanın yarısıdır öyle derler bilir misin hayır yani sana giren çıkan ne derler adama dimi birde böyle pozisyonlara düşmek iyi değildir fenerbahçeden hazzetmiyor olabilirsin sportif acıdan bu biyere kadar olabilir ama fenerbahçe düşmanlığı yaparak türk futbolunu mu yücelteceksin avrupada futbol kültürü lazım mahalle ağzı değil -.-

0|0
    0|0
  • Hakem silkti attı feneri 😂 uefada o hakemin icabına bakar

0|0
    0|0
  • Bunun gibi insanlar ben TÜRK'üm demesin. Değilsiniz. Fenerbahçe uefa tarafından katledildi. Sadece Fener değil birçok Türk kulüplerine böyle davranılıyor. Ama sizler hala acısını çektiğiniz Fenerbahçeyi suçlayın ;)

0|0
    0|0
  • Türk takımlarını Avrupa'da istemiyorlar. Dünkü maçın skoru budur. Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe'nin bu mağlubiyetini üzüntüyle karşıladım. Haketmediği bir sonuç aldı Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • hakem adil bir yönetim sergileyince şaşırıyorlar, biz nasıl kayrılmıyoruz diye ki taraftarında bile bu kendini üstün görme tutumu var

0|0
    0|0
  • Al işte bir fanatik beyinli daha ulan dün fenere yapılan sadece fenere değil bir tük takımına yapılmıştır gerçi senle bu konuyu tartışmak bile anlamsız kaçar

0|0
    0|0
  • Soyledigin cok dogru ama turkleri avrupada istemezler

0|0
    0|0
  • ya allah aşkına 10 senede bir şampiyonluğa oynuyosunuz bide gelip burda saçma salak şeler diyosunuz maçı izlemedin galiba

0|0
    0|0
  • Maçı izledinmi bilmiyorum eğer izlemediysen izle öyle sor sorunu

0|0
    0|0
  • Bu Bilgin'le mi futbol konuşacağız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...