Kapat

Kick Boks mu Karate mi? Bir de 2. bir sorum daha olacak?

Yani aslında vs vs vs diyerek ilerletebilirim. Benim isteğim ve tek hevesim Kick Boks. Zayıflamaya da yardımcı oluyor. Ama diğerleri çok bir işe yarıyor mu bilmiyorum. Hangisi sizce daha iyi?

2. Sorum ise Fitness Eğitmeni ya da hocası olmak için ne yapılması gerekiyor. Maaşları nasıl?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Kesinlikle kick boks.
    2. günümüzde kendini fitness hocası sanan bir sürü insan var. Eğer hakkı ile düzgün bir eğitmen olmak istiyorsan vücut geliştirme federasyonun antrenörlük kurslarına katılarak 1. dereceden 4. dereceye kadar yükselebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Wing Chun tabiki ☺

0|1
    0|0
    • bir bayan için?

• @braintonic Turkiyede CWTO EBMAS ve avci wingchun var Sana hangisi uygunsa arastirip gidebilirsin ben avci wingchuna gittim. Dedigin gibi 3-5 ay gitmeyle biryere varilmiyor en az 2 sene vermek lazim

• Kesinlikle kung fu'nun alt dallarından biri zaten. Bruce lee, jet li, donnie yen bu sporlarla profesyonel olarak uğraşan ve çektikleri filmlerde de gerçeğe yakın hızlarda dövüş sahneleri çeken insanlar

• kesinlikle Klasik boks yap wing chun diyen arkadasın çenesini kırarım

0|0
    0|0
    • @Bengecee kanka allah çarpsın cumartesi agırlık bastım gymde kafa gitmiş zaten tam cıktım bir adım attım arabayı görmedim tak diye durdu önümde telefon vardı elimde böyle dedi''o elindekini kırarım senin'' ulan içerde var +90kg 15 kişi ben varım öldürürüz komaya sokarız bide zengin cocugu mercedesli... görmedim kardeşim dedim önüne bak dedi bastı gitti denk geliyor yani :)

• Öylelerini gordunmu hic kacirma Allah ne verdiyse yapistir gitsin su hayatta en uyuz olduğum insan tiplerinden biridir zengin picleri

• Katete

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kick boks bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...