Alex mi daha yoksa Hagi mi?

sizce hangi futbolcu daha daha iyi?hagi mi alex mi?

• Alex
    68% (51)40% (19)57% (70)Oy Ver
  • Hagi
    32% (24)60% (29)43% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Alex yıldızdı HAGİ DÜNYA yıldızıydı

2|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Alex ...

1|0
    1|6
  • Alex de iyi hakkını yemeyiz ama Hagi dedim

1|4
    0|0
  • alex tabikide.

1|0
    1|7
  • Alex diyorum.

1|1
    1|6
  • her yönüyle ele alırsak kesinlikle alex

1|0
    0|2
  • Hagi..

0|1
    0|0
  • Kim ne derse desin her zaman benim için önce Alex De Souza gelir. Adam sadece sahada değil dışarıdada iyi saygılı iyi bir aile babası altın kalpli adaam gibi adam herşeyi sadece futbolla değerlendirmemek gerek

0|0
    0|4
  • efsana HAGİ

0|2
    0|0
  • Alex

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• alex hagi karşılaştırılması çok saçma ikisi farklı dönemlerde oynamış aynı dönem olmasa bile barcelona gibi takımda oynamış süper kupa uefa kazanmış bir futbolcu mu yoksa sadece türkiye başarısı olan bir futbolcu mu daha iyi biraz mantıklı olun aziz nesinin dediği gibi türkiyenin %60 aptal galiba ?

0|3
    0|1
  • Dikkat ettiyseniz Kimse Alex şöyleydi şu yüzden iyi diyememiş diyemezde Haginin futbolculugunu bilmeyenler diyemezde Rıdvan Dilmen - Emre Belezoğlu bile Hagi demiş bu herifleri geçtim Maradona Haginin futbolunu özlüyorum demişmi demiş gerisi hikaye Türkiyeye böylesi birdaha gelmez

Gerçek Efsane HAGİ

1|3
    1|1
  • Hagi, beşiktaş taraftarıyım ama hagi galatasarayın uefa kupası almasında ki en büyük etken alex ne yaptı ?

0|3
    0|0
  • B: Hagi resitali elbette

0|3
    0|0
  • isterseniz bu soruyu dünyaya soralım cevabını o şekilde alalım :) birisi fenerin 10 numarası diğeri ise dünyanın 10 numarası :)

0|3
    0|0
  • Şu an Alex diyenleri çok iyi anlıyorum çünkü; Hagi oynadığı zamanlarda hepsi babasının şeyinde şeydi ;) anladınız siz, Hagi tek başına Galatasaray'a UEFA kupası kazandırdı onun için şimdi dağılın o yüzzden tek gerçek ; karpatların Maradonası !

0|3
    0|0
    • Hagiyi Alexle kıyaslamak geri zekalılıktır.Hagi bir dünya yıldızı,Alex ise Türkiye liginin iyi bir oyuncusuydu sadece.Ama UEFA kupasını Hagi tek başına falan kazandırmadı.Aksine Uefa kupasında Haginin katkısı çok çok azdı.İlla tek bir futbolcuya bağlayacaksan,Hakan Şükür kazandırdı UEFA yı.Ben o maçların tamamını izledim.

• Bunları kıyaslaman dahi hata.

Tabi ki HAGI !

1|3
    0|0
  • Alex çok iyi bir futbolcuydu ve çok karakterliydi ancak Hagi Alex'den daha iyi ...

0|3
    0|0
  • ahahaha Alex diyenlerin aklında şüphe eder ve gülüp geçerim.

1|3
    1|0
  • alex haginin tırnagı olamaz

0|4
    1|0
  • HAGii tabiki

0|3
    0|0
  • alexe de saygımız sonsuzdur ama haginin uluslar arası kariyeri ve takımına kazandırdıları ile alexin kazandırdıkları ve kariyeri bir değil.

şunu da belirteyim TÜRKİYEYE gelmiş geçmiş en iyi oyuncu:RİBERYDİR

0|1
    0|1
  • Sacma bir soru Hagi o zamanlar dünyada iyi bir oyuncuydu.

Alex sadece Türkiye'de iyiydi.

Hagi diyorum tabikide.

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2338 hala bunu tartışanlar var

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Alex tabiki..

1|0
    0|4