Nedir bu Fenerbahçe düşmanlığı?

Maç sonunda Türk futbolunun ünlü eleştirmenleri, yorumcuları ve sporcuları hakemin maçı katlettiği hakkında açıklamalar yaptı, hırvat gazeteleri ve diğer yabancı gazeteler olayı skandal olarak kaydetti.
Orada sadece Fenerbahçe'ye haksızlık yapılmamıştır, tamamen Türkiye'ye ve Türk halkına yapılmıştır. Orada Beşiktaş olsa yine aynı muameleyi göstereceklerdi, Galatasaray olsa da. Amma ve lakin bizim ülkede ki holiganlar ve Fenerbahçe düşmanları neredeyse siyasi boyutta ki bir olayda bile suçsuz olan Fenerbahçeyi kötü oynamakla suçladılar, hakemin sadece penaltı hatası olduğunu söylediler, normal karşıladılar. Böyle bir yorumu yapıyorsan futbol izlemeyi bırak. Neymiş efendim Fenerbahçeli oyuncunun tahrik olmaması gerekiyormuş, aynı duruma kendin düşsen hakemi vurur öldürürsün orda. Fenerbahçe o kadar olumsuzluğa rağmen ilk yarı Bragayı parçaladı, ikinci yarı hakem baskılarını 3-4 kat artırdı ve kaçınılmaz sona bütün ülke olarak gittik. Bütün ülkelerin spor yorumcuları, ülkemizin değerli spor eleştirmenleri de haksız zaten siz haklısınız. Nedir bu Fenerbahçe düşmanlığı anlayamadım, ülkemizi temsil ediyor orada sadece biz Fenerbahçelileri değil Galatasaraylıyıda temsil ediyor Beşiktaşlıyıda gelipte bu şekilde maç izlemeden ya da izleyip de neden böyle saçma şeyler söylüyosunuz? Nedir bu düşmanlık?

1|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Kime göre neye göre saçma? Şu dediğine katılıyorum "Fenerbahçe o kadar olumsuzluğa rağmen ilk yarı Bragayı parçaladı" ilk yarı o kadar sert ve agresif futbol oynadı ki fener 2. Yarı bunların olacağı belliydi. Bu düşmanlık değil herkes istediğini yazar istediğini konuşur herkesin düşüncesi kendine

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar kendi ülkesinden nefret eder olmuş, başkasının tuttuğu tqkımdanmı etmeyecek. Ben Fenerbahçe'liyim ama birkaç ş. erefsiz çıktı Süleyman Seba'ya ettikleri küfürle belki en sorunsuz büyükler olan Fenerbahçe Beşiktaşın arasını rahatlıkla açtı, çünkü orada ölmüş bir insana küfür edilmesine diğer taraftarlar tepki göstermedi, zaten birbirimize düşmanolmaya bahane arayan s. alaklar olduğumuz için yeni bir sorunumuz oldu. Fenerbahçe yönetimi özür dileyecek kadar büyüklük etmeliydi. Her ne kadar bir gün önce oynanan kadın basketbol maçında Beşiktaş seyircisinin ağır küfürler etmiş olsalar bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi sana soruyorum senin çok sevdiğin ölen bir deden var çok da değil öleli 2 sene olmuş birileri ona küfretse sebep yokken sen onları sever misin? Eğer hayırsa cevabın braga maçında tüm tribün sebaya küfrettiniz Bjk takımı tepki gösterdi derbi maçını unutturmaya çalışıyorlar diyerek saçma bir açıklama yaptılar. Şimdi biz bu Fbyi nasıl sevelim nasıl destekleyelim.

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi sadece Fenerbahçe yapmıyor ki bütün futbol holiganları yapıyor bu doğru bir şey değil, Beşiktaşın Fenerbahçe'ye yazdığı besteleri de biliyoruz bunları tartışmak gereksiz çünkü karşılıklı yapılan şeyler bunlar, benim anlatmak istediğimi anlamadın. Orada Beşiktaş olsaydı Beşiktaşıda harcarlardı ve ben yine tepkimi gösterirdim, çünkü takıma yapılan bir haksızlık değil ülkeye yapılan bir haksızlık var.

• Bak Fbye küfredersin onlarda Beşiktaşa Küfreder ya durduk yere neden ölü birine küfredersin. Hadi onlar holigan cahil yönetim de mi öyle onların da tepki göstermesi lazımken olayı çarpıtıyorlar. Ben zaten diyorum Fbnin hakkı yendi diye ama yapılacak bir şey yok. Yeri geliyor Milli takımlara yeri geliyor Gs'a yeri geliyor Fbye yeri geliyor Bjk'a yapıyorlar. Sevmiyor adamlar bizim ülkeyi ırkçılık yapıyorlar. Daha durun bu yine başlangıç olmasın olayları büyütüp men edebileceği söyleniyor. Bence o kadar da olmaz ama Volkan itti katkı diye öylesöylenti var.

• Bence genel olarak bakarsak da şunu söyleyeyim bu maç hariç fblilerin en büyük sorunlarından biri bu. Geçtim takımları ben bir ortamdaysam diyelim 20 kişi var 19 kişi sadece beni sevmiyorsa sorun kesin bendedir derim. Aynı şeyi Fbnin yapması lazım. Başarılı ondan çekilemiyor deniyor. Kusura Bakmayın ama ister kabul edin ister etmeyin kupalar ortada Gsdan başarılı takım yok ona neden bu kadar düşmanlık yok da Fbye var. Bence bu sorulursa daha iyi çözülür bu sorun.

• Önce vatan ve millet. Sonuçta avrupada bizi temsil ediyor. Ama tüm dünya Türk düşmanı be kardeşim. Ben kosovada okuyorum. Yani bilindiği üzere bu yil kosova Türkiye yili. Fakat burdakiler Türklere okadar kötü bakiyor ki. Hepsi Türk düşmani bizim Türk olduğumuzu anlayinca yapmadılari kalmiyor olsek elimizi tutmazlar. Tek burasir değil tüm dünya ayni... "Türkun dostu Türkdur " çok doğru bir terim...

0|0
    0|0
  • ancak bu kadar güzel açıklayabilirdin bu futbol gerizekalılarina fener elendi die bayram edyolar portekiz halkı türk takımını eledik die sevinyo bunlar bunu anlamicak bak ben fenerliyim gs lazioya elenince üzüldüm ya dalga geçmedim

0|0
    0|0
  • Abi gs liyim boyle sacma kelimeleri kurmam sevmiyosam ulkemin icinde sevmiyorum yurt disinda ve yabanci takimlarla takimlarla mac yaparken bu adamlar turkiyeyi temsil ediyo bu neyin kafasi sacmalamayin ak

0|0
    0|0
    • Yani tartışılabilecek bir hakem olsa tartışalım, fener kötü/iyi oynadı diyelimde ortada tartışılabilecek bir olay yok bütün dünya olayı skandal olarak kaydetti. Yurt dışında ister Beşiktaş, ister Galatasaray olsun eğer haksızlığa uğrarsa susmam, çünkü bunlar Galatasaraya ya da Beşiktaşa değil Türkiye'ye doğrudan yapılmış bir haksızlık sonuçta ülke puan kazanıyor.

• Evet kardesim kesinlikle haklisin

• Anlatamazsin kanka yorma çeneni

0|0
    0|0
  • Feneri haftasonundaki derbiye hazırlıyorlar. Fenerbahçe gotü başı dağıtır bence bu geceden sonra.

0|0
    0|0
    • Abi ağladım bugün sinirden, onlar nasıl toparlasınlar, takımın morali alt-üst oldu.

• Ronaldo teknik direktöre saldırmış bir insan bence onu listeden çıkart, futbolcularımızın yaptığını ben gayet anlayışla karşılarım çok çok tahrik edici olaylar yaşandı.

• Hakemin penaltısı dışında birşey yoktu. Spiker ve futbolcular tavırlarıyla algıyı başka yere yönelttiler. Van persie orada boş kaleye vursaydı kafayı şimdi bunlar konuşulmazdı. Yani penaltıdan önce bile 2 kırmızı vardı adam es geçti. Sonradan kontrolü kaybetti ama o ayrı. Zamanında barcelona galatasaray maçı böyle olmuştu ve bizi doğramıştı hakem. Hiçte bu kadar itiraz edilmemişti.

• Turkiyede hakemler feneri o kadar kolladı ki millet bunun acısını anlamalarını istiyor

0|0
    0|0
    • Türkiye'de Feneri kollamış olabilirler ya da olamazlar konu bu değil bu Türk sporunu ilgilendiren bir konu fakat bir Türk takımını bu kadar açık bu kadar bariz bir şekilde harcamak ülkesel bir olay.

• Yabancılara karşı birlik olmayı unuttuk biz rakip elenince zil çalıyor herkes fenerlilerde yaptı digerleride

• Aynen öyle abi.

Yükleniyor...