Omuzlarımı Genişletmek İçin Ne Yapmak Gerekiyo Ya Taktik Verin?<3 <3 ?

Beyler özellikle siz. Kollarım ve omzumu dik tutmak istiyorum biraz çalışmaya başladım ama neler yapmam gerek tam bilmiyorum. Dar omuzlarım hoşuma gitmiyo. Napmalıyım?

1|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• overheadpress side lateral raises

0|0
    0|0
    • duymuştumda daha farklı şeyler olsa iyi olur

• tamam canım gidebilirsin hayır gelmez lafı anlamıyosun by.

• dambillar yetmez diyom bende overheadpress side lateral raises dips incline bench yap 1 seneye kadar fistik gibi omuzlarin olur

En İyi Kız Görüşü

• Doğuştan olmazsa olmuyor canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kollarını iki arabaya bağlamak ve birbirine zıt yönde hızlıca hareket etmelerini sağlamak istediğin kadar uzatabilirsin

0|0
    0|0
  • bak şimdi iyi dinle salatalıgı soyuıcaksın mıkserde eziceksin suyunu çay bardagına doldurcaksın tmaammı sonra üsütne az limon sık banyoya git onla bir duş al ardından 1 saat öyle bekle sonra yıkan temizlen 1 hafta sabah kahvaltıdan sonra birde akşam aç karnına bunu yap güzel bayan tamammı omurılık soganından öptüm hadi kendine iyi bak

0|0
    0|0
  • yüzmen lazım

0|0
    0|0
  • Biraz zor bir durum dik duruşu sağlarsın ama kadında ne kadar genişler bilmiyorum
    Dik durması için
    1 bütün çalışmalarını kazık gibi dimdik bir şekilde yap
    Ve diyafram kasını bel ve sırt kaslarını güçlendir

0|0
    0|0
    • işte kaç ayda. hangi setleri yapmam lazım bana onlar gerek. yoksa biliyorum bu dediklerini bende :)

• Ben antrenör değilim program yazamam
      Lakin sırt kanat arka kol
      Trapez
      Bel
      Antrenmanı yaz birçok program gelir ama salona gitmen gerek ev şartları ile zor

• Şınav çek

0|0
    0|0
  • 2 adet 1 litre su al yukarı kaldır indir 3*15

0|0
    0|0
  • Şınav cek

0|0
    0|0
  • bol bol yüz, hem ciğerlerin açılır, göğüs kafesin genişler hem omuzların yükselir ve genişler.

0|0
    0|0
  • Ağı lik kaldir

0|0
    0|0
  • Dambılı 2eline al sonra kartal gibi aç kapa kollarını ama bence bir bayanda hoş durmuyor yine bil isterim

0|0
    0|0
    • hoş durmuyoda. dar olduğu için o da hoş değil.

• O vucüt ölçüsüne göre değişir ama ben beğenmiyor geniş omuzlu kadın erkek gibi olmaz ya yok

• omuz çalış iki eline ağırlık al omuzlarını yukarı doğru götür internetden omuz antremanlarına bakabilirsin kol içinde arka kol antremanları falan filan var

0|0
    0|0
  • geniş omzn bayanda ne işi var be

0|0
    0|0
  • Yüzme en güzelidir

0|0
    0|0
  • 3 ay fitnes yap snra degısım görceksın snrada sekılendır vucudunu 3 aydan snra ıstedıgın gıbı

0|0
    0|0
  • şınav çek her gün 50 tane yeme içmen düzenli olsun bol bolda koş agırlıkta kaldıra bilirsin

0|0
    0|0
  • Yüzmeye başla , kesinlikle genişler omuzlar

0|0
    0|0
  • Hani omuzların

0|0
    0|0
    • geliştirmek için taktik dedim. hani taktik?

• Ah canım aklını yemişsin.

• bütününü okuyunca olumlu olan bir yorumu bile olumsuz görüyorsan sendeki kişilik bozukluğu omuz bahane

• Omuz hareketleri var omlari yap

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git

0|0
    0|0
  • Yüzmelisin bol bol

0|0
    0|0
  • Dambılı 2eline al sonra kartal gibi aç

0|0
    0|0