İspanyollar İngilizler İtalyanlar erkekleri modern taraftarken bizim taraftarlar neden kereste?

Dikkat ediyorum İngilizler İspanyollar İtalyanlar gayet cool ve modern medeni taraftar küfür etmeleri bile güzel ama bizim türk taraftr erkekleri maşallah ana bacı girer çıkar sonra kavga eder taraftar atışmaları bile çok saçma neden bizim erkek taraftarı öyle?

Güncellemeler:
Ne derseniz deyin kerestesiniz

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• İtalyan erkekleri türk erkekleriden daha çok annesine düşkün maço sert sinirlidir kanks :D

0|1
    0|0
    • Ama bizimkiler gibi kereste değil

• :D evden bakkala zor çıkıyon la daha :D ben italyada yaşadımda biliyomö

En İyi Kız Görüşü

• gayet cool gayet modern ve medeni? bunu birkac gün önceki igrenc psv taraftarlari icin demiyorsun umarim. medeniyet degil insanliktan bile nasibini almamis bunlar.
    ve yeterince dikkat etmelisin cünkü ingilizler görüp görebilecegin en buyuk holiganlerdir

0|1
    0|0
    • Psv taraftarı İspanyol ingiliz İtalyan değil hollandalı ben hollandakılar demedim farkındaysan

• ingilizler peki? sadece kendi ülkendeki örneklere sahit olup onunla degerlendirme yapmissin gibime geldi

• Ben erkekler dedim kizlar demedim şimdi avukatlığa soyunmana gerek yoktu bu benim fikrim senin fikrin umrumda bile değil boşuna ikna etmeye çalışma

Erkekler Ne Diyor 18

• onların holiganları dışarıda olay çıkarır.. heryeri yakar yıkar. adam bile öldürür neonazi gibi.. bizimkiler maça gidip söver rahatlar gelir.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 5 yıldır denizde çalışıyorum.. baride sevillada marsilyada dolusuyla insan gördüm.. sana türk insanı kadar yakın davrananı inan yok.. bizde korumacı bir yapı var ve inan yalan demiyorum limanın kapısına gelen erkek bekleyen dolusuyla pasif olan erkek var o ülkelerde

0|0
    0|0
  • Senin birseyden haberin yok cahilsin :D

E Madem cahilsin beni dinlede anlatayim sana durumu. West ham united - milwall ingiliz takimlaridir. Bunlar aşiri ırkcı aşırı kavgacıdır ve kavgayla kalmaz sonucu hep ölumler olur. Milvall taraftari 13 siyahiyi yakıp karar verdik zenciler petrolden iyi yaniyor demistir.

http://m.uludagsozluk.com/k/millwall/1/

0|0
    0|0
  • Yani türk anskim diyo italyanda ansi. kente diyo ingiliz ananı fakyu diyo ne farkı var:/

0|0
    0|0
  • Bu yüzden maça bile gitmiyorum can güvenliğimiz yok çıkışta ne olacak belli olmuyor

0|0
    0|0
  • Gavurun skiyle gerdek mundar olur güzelim. Bize domalacaksın şansın yok.

0|0
    0|0
    • Annende aynı şekilde söydiklerimi destekliyorsun aferim

• severim senin tahtakaleni bana özelden sataşın buradan değil.

• yurt disina gitmedigin belli

0|1
    0|0
    • İzliyorum

• ben gidiyorum inan italyan ve türklerin arasinda hiç fark yok ingilizlere gelince cezalar o kadar büyük ki baska ülkelere gidince açiliyorlar

• Türkler kadar olamazlar

• Mümkünse kızlar futbol konuşmasın ya...

0|0
    0|0
  • küfür etmenin moderni mi olur la :D küfür küfürdür ama bazı insanlarımızın biraz barbar ve bencil olduğu kesin ondan kaynaklanabilir

0|0
    0|0
  • çünkü biz macta oturup cekirdek citlemiyoruz !

0|1
    0|0
    • Çok saçma değil mi

• ingiltere ligine bak, herkes cekirdekle bitiryor macı.. yürek dayanmıyor bizim maclara. yürek işi bizdeki ;) cekirdekle gitmez

• Çok tatlılar ama rakiplerine takılırken bile coollar

• Tabi canım o kadar modernler ki mülteci kadınlara para atıp şınav çektirip eğlenirler.

https://www.youtube.com/watch?v=oTuDwej-W7s

0|0
    0|0
    • Ben hollandılar demedim :)

• Bak hollandalılar da bizim gibi çok ateşli çok küfürbaz holigan İtalyanlar İngilizler hele İspanyollar değil yüzde 100 hepsi değil aralarında bir kaç tane kötü vardır ama bizim gibi çok değil işte

• futboldan pek anlamıyorsun galiba. holigan demek özellikle futbolda aşırı fanatizmi besleyen ve çevreye zarar veren taraftar veya kimsedir, ingiliz taraftalarından gelir. holigan olmalarıyla nam salmışlardır. 2005 uefa şampiyonlar ligi final maçı istanbul'da oynanırken liverpool taraftarları bir sürü olay çıkarmıştı.

• ya sanki gidip İtalyada deplasman yapıyorsun ya da bir tane İtalyan holigan arkadaşın var :D

0|0
    0|0
  • Dilençilere yaptıklarını daha yeni gördük

0|0
    0|0
    • Onlar hollandalı ben hollandılar iyi demedim İspanyol ingiliz İtalyanlar.

• 65

Arsenal-Barcelona maçında küfür skandalı!

Arsenal-Barcelona karşılaşması sırasında TRT'nin maç anlatım ekibi zor anlar yaşadı. İngiliz taraftarların hedefinde ise maçın hakemi Cüneyt Çakır vardı.

23 Şubat 2016, Salı

• 65

Arsenal-Barcelona maçında küfür skandalı!

Arsenal-Barcelona karşılaşması sırasında TRT'nin maç anlatım ekibi zor anlar yaşadı. İngiliz taraftarların hedefinde ise maçın hakemi Cüneyt Çakır vardı.

23 Şubat 2016, Salı Yorum Yaz
      A+A-

Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal kendi sahasında Barcelona'yı ağırladı. Zorlu mücadeleye damgasını vuran İngiliz taraftarların küfürleri oldu.

TRT 1 ekranından naklen yayınlanan maçta karşılaşmayı anlatan Yalçın Çetin zor anlar yaşadı. Cüneyt Çakır'ın kararlarına tepki gösteren İngiliz futbolseverlerin küfürleri canlı yayına kadar ulaştı.

• O kadar da emin olma

0|0
    0|0
  • kaç tane stadda yabancı takım maçı izledin. bizm taraftarlarmz diğerlerinn yanında temiz kavga dısında tabi:)

0|0
    0|0
  • keresteler öpsün seni kendi milletine hakaret eden şahıs!

0|0
    0|0
    • Anneni ölsün söyledimi haklı çıkardın teşekkürler

• Neden bu kadar düşmanımız var öğrenmiş oldun umarım bizim kendimize bile saygımız yok

0|0
    0|0
  • Iste bu yüzden türkiye kanka dogaliz

0|0
    0|0
    • Doğallikla alakası yok çok fanatiğiz çok kabayız

• Allah ıslah etsin sonra üzülen sevdilerin olsun

• Iki gün aglar unuturlar problem yok

Kızlar Ne Diyor 3

• https://www.youtube.com/watch?v=1mZ78TmZKtI

all bakalım medeni avrupai erkek sana

0|0
    0|0
    • Şaka mı bu herkez bu videoyu paylaşmış yeter ama ya ben hollandılar medeni demedim başlıyı iyi oku başlığı İSPANYOL İTALYAN İNGİLİZ hele ki İspanyollar

• Ben Türk seviyorum😊

0|0
    0|0
  • Şöyle bir şey var küfür hiç kimsenin ağzında güzel değil. Türk olduğunuz için anlıyorsunuz söylenen küfürleri ama yabancılarda siz sadece bilmediğiniz bir takım kelimeler duyuyorsunuz belki de bu yüzden hoşunuza gidiyordur. Kavgada bazı provakatorlerin oyunu bence kışkırtıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...