Fenerbahce vs Bebek karşılaşmasında herkes haksız sadece gsliler mi haklı?

Bütün kanallar hakemin çok büyük hataları olduğunu söylüyor. Diğer takımların taraftarlarıda böyle düşünüyor. Hırvatistandan bile tepki almış hırvatlar tarafından. İngiliz spikeri bile hakem e kaybettiler derken Bu Galatasaray taraftarları neden hakemi tutarak bragayı destekliyor anlamış değilim. Yani Herkes sa lak bir tek gsliler mi akıllı. Bu arada fenerinde hataları vardı ama hakem adam gibi olsa zaten yeniyorduk.

Güncellemeler:
Allah size akıl fikir versin. Ben ne soruyorum siz ne cevap veriyorsunuz. Hadi siz adam değilsiniz anladım da okumanızda mı yok sizin. Zaten Galatasarayı seven bir takım yok. Apıtal şikeci gslileri sizin nasıl biri olduğunuzu zsten herkes biliyor. Siz anca kendinizi aldatın. Biraz seveniniz olsa sponsorunuz olurdu da borç batağından uefa ya gidememezlik söz konusu olmazdı. 😂😂

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ligde hakemler sizi tutarken iyiydi ama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fener taraftari gs braga macinda vurdugun gol oldu diyen bendim sanirim ayrica storelerde gs ye gonderme yaptiginiz 4 4 luk kampanyayida unutulmadi simdi dordun birini aldi geri geliyor ruyasinda goremez o kupayi daha 110 senedir anlayamadi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 tane golü galatasaraymı attı size 4 1 yenilmişler etrafına çamur atıyorlar uafa kupası alacak takım braga ya elenmez.

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman geçen hafta Kayseri'den ç'aldığınız 3 puanı geri verin.

0|0
    0|0
  • 4göz ligde caldigin puanlari iade et de bizde laf etmeyelim, palavradan takimsiniz zaten bide avrupadayiz diye hava atiyolardi al sana avrupa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...