Bu aralar benim gibi gaza gelen kimler var?

Protein alımını artırdım. Meyve sebze ara öğünler düzenli yiyorum günde iki saat spor yapmaya başladım yürüyüş arti hareketler. 1 ay sonra spora yazılıcam. Ve en önemlisi çok kararlıyim şu birkaç gündür. Allahım nolur böyle devam etsin incelmek ve güçlenmek istiyorum kaslarım çıkarsa iyi olur da ona daha çok var. Var mı kendim yapabileceğim bişeyler yağ yakımi ve spor olabilir beslenme olabilir bu konular hakkında?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Un şeker tuzdan uzak dur. Bol su iç günlük 45 dakıka tempolu koş.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sağlıklı yağlarla beslen. bol su iç, Yeşilçay iç günde 2-3 bardak. eğer evinde egzersiz yapacaksan önce ısın sonra en az yarım saat kardiyo yap. kardiyonun ardından bir yarım saat de bölgesel çalışırsın basen, karın, kol gibi. salona yazılacaksan zaten programını yaparlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kiloluysan niye protein alıyosun ya

0|0
    0|0
    • Ben güçlenmek istiyorum sıkılasarak zayiflayacagim

Kızlar Ne Diyor 2

• Meyve ve sebzeyle protoin alamazsın artırdım derken nasıl alıyosun hayvansal protoin alman lazım tam olarak protein aldım demek için kırmızı et yumurta süt yoğurt peynir ye yürüyüş ve her zaman dediğim gibi mekik çek. Mekik çekerken yağların erisin diyosun ama bir bakmışsın hem karnında baklavalar belirmiş hem kolların güçlenmiş

0|0
    0|0
    • Protein artırdım dedim daha sonra buna ek olarak meyve sebze geliyo. Proteini ekmekle alacak değilim ya

• Aynen aşırı basitsin

• Eyvallah kardes Sağol

• Ben baslamak istiyorum ama baslayamadim bir turlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...