Maçı izleyenlerin maç hakkında yorumları var mın?

Sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Sadece fenerliler yorum yapmasın diğer takım taraftarları da kendi takımlarıymış gibi yorumlarını yapsın lütfen.

Güncellemeler:
Yorumunu beğendiğim tek bayan şahıs lütfen soruyu düzgün okur musun? Sadece fenerliler yorum yapmasın aynı zamanda diğer bütün takım taraftarları da yorum yapsın diyorum. Bunu anlamayacak ne var ingilizce mi yazmalıyım anlaman için?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Hep hakemler feneri kollarken iyiydi dimi

0|0
    0|0
    • Al işte 😂😂😂😂

• Bugün bize yapılır yarın senin tuttuğun takıma yapılır haksızlık. Sonuç değişmiyor aslında. Türk takımlarına karşı hep bir adaletsizlik var.

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem tam bir o... Resmen maci elimizden aldi bu kadarda olmaz!!! Resmen Turkuz diye elediler adamlar rahatsiz bile olmadilar yazik be.. En cokta ulkeyi temsil ederken yenilgiye sevinenlere yazik. Icimizde ki kani bozuklarda ortaya cikiyo. Ne olursa olsun gs yi hic sevmesemde bir kere bile yabanci takimla oynarken karsi tarafi desteklemedim ya da yenilgilerine sevinmedim. Belki bazen kazansinlar diye asiri bir istegimde olmadigi dogrudur ama fb ye yapilan yapanlar icin diyorum tabi adiliktir. Yaziklar olsun yapanlara en cok Trabzonspor taraftarina guluyorum hem vasifsizlar hemde basarisiz. Futboldan anladiklari tek sey halk saha stili. Sportiflikten milli yonunden gram nasiplerini almamislar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Caner Erkine bir dolu sövdüm.. Ona, ayrıldığı karısına, cebindeki son kuruşu maç parası yapıp Canerin ortalık şeyi eski karısına trilyonluk jipler alınmasına vesile olanlara...

0|0
    0|0
  • Böyle hakem olmaz olsun. Türkün türkten başka dostu olmadığını tekrar görmüş olduk.

0|1
    0|0
  • Açıkçası Fb'yi sevmem hiç, Avrupa'da desteklemeyeceğim tek takımdır.
    Ama bir gerçek var ki Hırvat pislik maçı resmen aldı Braga'ya verdi. Art niyetli olduğu belliydi. Bir yerden yarası ya da kârı vardı anlaşılan...

0|0
    0|0
    • Mevzu sadece fenere yapılan haksızlık değil. Diğer Türk takımlarımıza da aynı şeyler yapılıyor bizden neden nefret ediyorlar anlamak zor. Galatasaray uefa da birinci oldu ya cidden helâl olsun. Çünkü hem iyi oynayıp hem de hakemleri yenmemiz lazım Türk takımları olarak.

• Ben de işin o kısmındayım zaten. Adam belli şekilde ve art niyetle biçti takımı. Bugün hangi Türk takımı olsa aynını yapardı yine.

Burada başta antrenörün sahada kalması çok önemliydi hakemin kararlarını etkilemek ya da takımı diri tutmak için. Açıkçası bu kadroya göre uygun bir teknik adam olmadığını gösterdi bana göre.

• gizliden fenere yürüyenlerin alayına hafta sonu koyacağız

0|1
    0|0
    • Koysak ne koymasak ne? Avrupa'da Türk takımlarına haksızlık yapılıyor sürekli anlatmak istediğim bu.

• katletti maçı hakem. söylenecek bişey yok. Türk ün canı sağolsun..

0|0
    0|0
  • Hakeme Stad'ı satmışlar hacı :D

0|0
    0|0
    • Keşke bu seferlik olsa. Her zaman Türk takımlarına karşı bir kin var.

• Türklüğüde Geç Müslüman Takım

• Hatiralar sardi 4-1 yanimi kanki

0|0
    0|0
    • Ne diyim kardeşim bugün bu Türk takımına yarın başka türk takımına.

• bugun yediğin hurmalar yarın tırmalar yavrum tırmalar.

0|0
    0|0
    • Düzgün bir maçtı yani öyle mi? Galatasaray veya Beşiktaş da Avrupa'da mücadele edecek sence bu ve bunun gibi diğer Türk takımlarımıza Avrupa'da haksızlık yapılması doğru mu?

• maç duzgun olmayabilir etme bulma dunyası bu. sırf turk takımı diye kirli bir kulup bizi temsil etmemeliydi. zaten braga kupayı mı alacak çakacaklar onlarada . onlardında yanına kalmıcak

• Aziz yildirim hakem odasini basmis kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...