Altın kolye , zincir takanlar (daha ne yazayım bu başlığa ??? )

Duşa girerken altın zincirinizi ya da altın kolyenizi çıkarıyormusunuz ?Çıkarmazsanız şampuan veya sabunun herhangi bir zararı olur mu?

Kararan takılarınızı ne ile temizliyorsunuz ?

Soruyu garip bulanlar ve dalga geçmek isteyenler aslında yazmanızı istemem ama yazacaksanız da abartmadan yazın .Gizli sana giriş yok ! :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 8

• Altın kararmaz,duşta çıkarırım yine de.

0|0
    0|0
  • Altın kararmaz da, kararan takıları limon suyunda parlatıyolar, ki bu da daha parlak bir gri yapıyor, en iyisi kuyumcuya götürmek.

0|0
    0|0
  • Ben çıkarıp odama koyar öyle girerim duşa

0|0
    1|0
  • ben çıkarıyorum, taşı düştü çünkü . kendi paramla aldığım için evlat acısı gibiydi :)

0|0
    0|0
  • üzerinde adımın yazdığı altın kolyem var dusa girerken çıkarmıyorum,eskiden gümüş kolyeler falan takardım haftada bir parlatmaya götürür veya silgiyle silerdim faydası oluyor :P

0|0
    0|0
  • Gece yatarkende çıkartırım takmam.

0|0
    0|0
  • eve girdiğim anda takılarımı çıkartırım zaten

0|0
    0|0
  • Duşa banyoya girerken takı takmıyorum. Ellerimi gün içerisinde yıkarken yüzüklerimi çıkartıyorum.

Kararan gümüş takılarımı ya gümüşcüye götürerek parlattırıyorum ya da kendim sigara külüyle parlatıyorum.

İmitasyon olanlarıda boyarım veya öyle kararmış kullanıyorum. Alırken dikkat ederim. Kararınca kötü durmaması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...