Futbolu sacma taraftarları saf buluyorum?

Neden 11 kişi kazanacak diye millet kendini yırtıyor?
Bence amac bir yerlere dahil olma ihtiyacı. Adamlar gol atıyor siz mutlu oluyorsunuz. Sanki dünyayı kurtarıyorlar.
Messi ile Ronaldoyu kıyaslayıp tatmin olan ergenler var dicem ama ergenligi coktan gecmis insanlar var.
ülkesinde bomba patlar hala aa kırmızı kart gormus hakemi dövek mi derdinde.
Hangi kafadasınız?

Gidin futbolu kendiniz oynayın. İzlemek yerine. En azından ulkede saglık sorunu yasayan insan sayısı azılır ve spor kulturunuz olur.
Neden baskaları ıcın kendinizi yırtıyorsunuz?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fanatik olarak ben de saçma buluyorum delice bağlanmayı.

Adam derbi kaybediyor, sen ertesi gün utancından okula gidemiyorsun. Maçı kaybeden adamlar aynı gece Reina'dan 2 kadınla birlikte villasına gidip sabaha kadar sevişiyor.

Yani bunun farkında olarak takım tutmak lazım.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gol attığında mutlu olmayı bırak golden sonra sarılmalarında duygulanıyorum biriyle sarılmazsa sorun mu var acaba diye üzülüyorum asist yapana teşekkür edince rahatlıyorum hızlı pas attığında kızacak diye korkuyorum onlar iyi oldukça ben daha iyi oluyorum ah Beşiktaş'ım ah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ülkede bomba patlarken bir elinde cımbız diğerin de ayna dizi, evlendirme programı izleyenleri de kınıyor musun

1|2
    0|0
  • "bir yerlere dahil olma ihtiyacı" demişsin ya o çok kilit bir cümle son derece haklısın. sürekli futbol konuşmalarının sebebi de konuşacak başka bir şeyleri olmaması. benim yanımda futbol muhabbeti açıldı mı uzaklaşırım oradan. bazen dalga geçiyorlar bilgim olmadığı için gülüyorlar falan, ne kadar gereksiz olduklarının farkında değiller. en basitinden felsefeyle ilgili bir konu açsam apışıp kalırlar.

1|0
    0|0
    • ben bazen sunu diyorum futbolcular gene sizin hayatınızı kurtardı galiba

• gereksiz insanlar işte.

• 11 kişi kazanıcak diye kendilerini yırtarlar eyvallah da iddia çıktığından beri normal futbol oynanmıyor ülkede cidden saflar

1|0
    0|0
    • bence butun dunyada bir seyler donuyor ama neyse

• Dönen bişey yok insan hep bir tarafda olmak ister din olur spor olur grup olur ırk olur toplandığın gruba göre 2 grup arasındaki çatışmalarında şiddeti ona göre artar :D bütün dünya saf bir insanız diyip bir olamadık

• helal olsun kız sana

1|0
    0|0
  • hobi denen bir kavram var bu yemek içmek olabilir gezmek olabilir izlemek olabilir okumak yürümek atlamak zıplamak vs. herşey olabilir zevkler tartışılmazdır. görecelidir. insanlar çok çeşitli ve hobileri de öyledir. ve bazı insanlar hobileri uğruna canlarını bile tehlikeye atarlar (örn: dağcılık) yani şuna geleceğim tartışılması gereken hobiler arasında futbol çokta göze batmıyor açıkcası. daha ilginç durumlarda var. senin ülkende bomba patlarken bu soruların cevabını neden arıyorsun ki daha önemli konuları konuşan tartışan bölümler var nasılsa. ülkede bomba patlıyor diye bugün cikolata yemekten vazgeçen birini gördün mü göremessin çünkü çikolata da bir hobidir aslında. savaşta eğlenmek için sebeb arayan asker görmedin mi hiç sen? sorguladın mı yahu ölümle burun burunasın hala gülecek eğlenecek şey arıyosun espri yapıyosun vs. diye. sorgulanmaz hobiler insanın yaratılışında var. bomba ne kadar gerçekse hobi de o kadar gerçektir. uzun oldu okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum : )

0|0
    0|0
    • hobi dedigin sey sakinlestirir o zaman bizim erkekler neden sakin degil.

• gidip futbolu kendin oyna. İste o hobidir

• takım tutmam maç izlemem gider halısahaya oynarım izlemenin nesi keyifli bende anlamam

1|0
    0|0
  • sporda bir sosyal aktividedir neresinde olacagına kendin karar vereceğin bir sosyal alandır oyuncu olarak kalabilirsin seyirci olarakta bu bahzsettiğin kitle her işte oldugu gibi işin popilist tarafında bulunanlardır ve onlar hep çok görünürler ama gerçek spor sever centilmen, spor adabını bilen, kazanmak akdar kaybetmeyide hazmedendir -.-

0|0
    0|0
  • Vaaayy, akıllı biri. Şimdi seni internet ana tarayıcıları saptayıp bir süre dünya ana merkezlerince takibe alınırsın. Tüm dinler ve sporlar aynı merkezce yapılıp belli bir sistemde insanların yaşaması, fazla düşünmemesi için kullanılır. Sadece Aydınlanma insanları bu sisteme karşı çıkıp, özgür, akıllıca bir hayat ister. Sistem zamanında bunları olur olmaz şeyler ile suçlamış, işkenceler etmiş, öldürmüştür. Bu ana sisteme karşı özgürlük mücadelesi veren Aydınlanma insanları dünyanın değişik yerlerinde gizlice toplanarak senin bu dediklerin dahil ana dikta-sisteminin saçmalıklarını konuşurlar. Kendine iyi bak, akıllı insansın. (Sorun olursa mesaj at ;) ).

0|0
    0|0
  • Bir yerlere dahil olma ihtiyacı gereksiz mi?

1|0
    0|0
    • sana bir sey kazandırmıyorsa evet.

• Lig maçları neyse ancak milli maçlar ya da uluslararası farklı.

• humrumda degil.

• Sanki sen evde oturmuş atomu parcalıyorsun...

Biz hiç yoktan gercek bişey izliyoruz. Kızlar gibi saçma sapan dizilerle vakit öldürmüyoruz...

0|0
    0|0

• Bunları yapmaman atomu parcalamanı gerektirmiyor insan gibi yasasan da olur

• dahası internette bir seyin gtunden tutup sevdalanmıyorum

• Senin sorduğun soru kadar komik göstermediğine eminim.

• Anlıyamazsınız

0|0
    0|0
    • evet bu mallıgınız anlamıyorum. Mahalle yanarken o. sacını tararmıs durumu bu

• yoo ali agaogunun manitalarını gördün mü hiç

• ONLARIN üst düzey

• Bunu basıl anlatayım bilmiyorum.
    Erkeklere has bir duygu..

0|0
    0|0
  • futbol aslında savaş gibidişr iki takımda kaleyi savunur. tarfatarda stress atmak için gider oraya

0|0
    0|0
    • stres atmak istiyorsan futbolu kendin oyna baskalarını ızleyıp tatmın olacak kadar sacma duruma dusmeden once

• İyi olmak zorunda degilsinç. Millet Halısaha macları neden yapıyor? Onla gayet daha iyi stres atarsın ayrıca spor yapmıs olursun.11 tane futbolcunun pesine dusen ezik gibi durmassın

• bu futbol düşmanlığını pek çözemedim. bir çocukluğuna in mek lazım...

• Saçma haberleri izleyip aptal yerine konacağıma, futbol izleyip saf yerine konurum daha iyi.

0|0
    0|0
  • ben sen, n alışverişine karısıyormuyum sevgılım :D

0|0
    0|0
  • bir akilli sensin mk

0|0
    0|0
    • sonuna mk koyunca cool olmuyorsunuz.

• Hayatinda bir kere besiktas maci izleseydin bunlari yazmaya utanirdin.. Ayrica toplum degerlerine aykiri yaklasmaklada cool olunmuyo itici olunuyo o yuzden ben sonuna değil direk ustune m Koydum

• Halki kontrol edebilmesin halki zevk i sefaya eglenceye zinaya dusureceksin ki o halk gelismesin ulke gelisemesin yeri geldiginde zihnini kontrol edeceksin ki buyuk gun geldiginde kimse karsina cikmasin

0|0
    0|0
  • Ay gtüm seni Kezban!!

0|0
    0|0
    • popon güzelmiş

• bir once dedigini bir sonra unutuyorsun balık yagı tüket

• Okk

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıom ben :D

0|0
    0|0
  • Izlesinler de bu kadar da şizofrene bağlamaya gerek yok
    Bu yüzden kavga edilir mi ya biseyler fırlatıp sahaya inmek ne madem izlemeye tahammül edemiyosun gelme sanki düşmanını dövüyo gibi birbirini linç edip öldüresiye dovenlere zaten sözüm yok

0|0
    0|0
  • Sen izleme insanlari da yargilama. Herkes kendinden sorumludur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...