'Bebek' yüzlü katil hakem maçı katletti güzel bir manşet değil mi?

Hakemin kararlarini kimler hakli buluyor? tarafsiz olalim lutfen?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bebek chucky çıktı :D

0|1
    0|0
    • çok kizdirdi beni elime gecse keserdim :D

• Bende öyle valla orda olsam sahaya atlardım boğardım onu :D

• Hakem 8.6 puan almis bide yonettigi o maçla

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemin kararlarını desteklemek çok saçma olur da 2-1 geriye düştüğünde bile bu maçı kurtarabilirdin, tur hala sendeydi. Ben GS'li olarak söylüyorum Fenerbahçe büyük bir takımdır ve Braga ile kalite farkı vardır arasında, hakem seni katletse bile her şeyi kaybetmemiştin daha.
    Sen 2-1 geriye düşünce Kadlec'i oyuna alıyorsan ondan önce de gidip hakeme itirazdan kenardan atılıyorsan teknik direktörlüğünde bir problem var demektir. En büyük sorunumuz da Türkiye'de itiraza ona buna gösterilen müsamahayı Avrupa'da da göreceğimizi düşünmek. Hakem istese Caner'i 40 dakikada atardı, Türkiye'de de aynı durum söz konusu. Caner'i 45 dakikada atsan kimse ne Türkiye'de ne Avrupa'da sana bir şey diyemez. Ama Pereira dahil neredeyse tüm Fenerbahçe böyleydi bugün. Yazık yani şu takımın amatörce elenmesine.
    Neyse dediğim gibi hakem maçı katletmiştir ama önce Pereira sonra da bazı oyuncuların yaptığı amatör davranışlar sonucu getirmiştir. Hakemin başlattığı şeyi kendimiz bitirdik.
    En kötüsü de UEFA en ufak bir olayda tekrar men edilirsiniz demişti ve bu olay sadece seyirci taşkınlıklarıyla geçerli değil diye biliyorum. Umarım öyle bir sıkıntı yaşanmaz tekrar.
    Yaşattığı heyecan ve ülke puanına katkı içinde Fenerbahçe'ye teşekkür edelim tabiki.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye'de el bebek, gül bebek; Avrupa'da Ivan Bebek!
    Bu daha hoş bence.

0|1
    0|0
  • Abartmayin tamam eleseydi sanki ueafa kupasini alacakti hayal dunyasinda yasamasin kimse

0|2
    0|0
  • Aziz bu kez para yediremedi

0|0
    0|0
    • @Mnorrr bize yapılırken de sizmi adiydiniz

• Adam maçı katletti sen daha para de 👏👏👏

• @Mnorrr ligdeki hakemler yardim ederken iyi ama

Yükleniyor...