Braga-Fenerbahçe maçındaki Hırvat hakemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Braga-Fenerbahçe maçındaki Hırvat hakemi hakkında ve maç sonrası bir türk takımı elendi diye sevinen GS taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bence en az hırvat hakem kadar şerefsiz ve kişiliksiz hayır anlamıyorum bir insan nasıl olur da kendi ülkesinin takımına bu kadar düşmanlık ve kin besler anlam veremiyorum

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Gs liyim. Bugün o sahada olsam hakeme yumruk atardım. Maçın içine etti iyice sıvadı. Lobimiz iyi değil. Böyle malca hakemleri veriyolar

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bide omuz omuza derbi diyolar. Ulan takım tutarken bile kin besliyoruz bu millet nasıl birleşir?

0|2
    0|0
  • Valla canım ben de koyu Galatasaraylıyım. Braga yendi diye sevinmedim de Fener için üzülmedim de. Bu maç benim için nötrdü. Çünkü feneri sevmesem de gavuru da tutmam. Bize kin besliyorsun diyenler biz Avrupada yarışırken bizi çok mu desteklemişler? Herkes elini vicdanına koysun. Ben karşı taraftan ne gördüysem onu yaparım. Bizle Avrupadan men edildik diye sevinen fenerlilerle senin gibi şerefsizlikten kişiliksizlikten bahseden fenerliler aynı fenerliler. en çok da ona gülüyorum.

1|0
    0|0
    • Ben genelleme yapmadım farkında isen yeri geldiğinde kendi taraftarımıda eleştiriyorum bende senin bu düşünmeden yaptığın yoruma gülüyorum şu anda gsli olsun ya da beşiktaşlı veya fenerli kim yaparsa yapsın ben onlarıda onaylamıyorum sen git onu yapanlara söyle bana değil

• Benim sözüm BestofEge gibilere idi işte

• Metin Oktay ile Ali Sami Yenin kemikleri sızlıyordur bunun gibiler sayesinde umarım şimdi anlamışsındır ne demek istediğimi

• Haklisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İşte o sevinen tipler.
    Hdp seçimde barajı geçip meclise girdi diye göbek atan chp'li kafasındakiler.
    (Sözüm her chp'li için değildir.)

0|2
    0|0
  • O adam hakemlik degil #HakYiyen lik yaptı !!! 😡
    He Türkiye'de FB nin elenmesine sevinen kişilere ise bişey dememe gerek yok der susma hakkımı kullanmak istiyorum. .. :S

0|1
    0|0
  • Ya maçı ağlayarak izledim resmen o an yakın oldaydım kesin boğazını sıkar gebertirdim ya işte türkün türkten başka dostu yoktur bence

0|1
    0|0
  • Türk düşmanı

0|1
    0|0
  • Onun taaa. ...

0|1
    0|0
  • Hırvat... sı Euro 2008 Rovanşını tek başına aldı adam '' tek cümleyle...

0|2
    0|0
  • Galatasaraylı olarak yazık oldu emeklere diyorum

0|1
    0|0
    • Maalesef zaten uefa ne zaman Türk takımlarının yanında oldu ki türkün türkten başka dostu yok ama bunu bizim millet bir anlayamadı gitti

• Hic bir macta hakeme bu kadar sovmemistim

0|1
    0|0
  • Hakem maçı katletti diyecek birşey yok.

0|1
    0|0
    • Maalesef her zaman ki gibi Türk takımında olduğu gibi Avrupa macerası hakem eli ile son buldu

• Zaten verdiği kararlarda kasıt olduğu anlaşılıyor. şu an hakeme sövmemek için zor duruyorum. Kesinlikle penaltı değil adam elini kapatmış. Neyse kısacası hakem braganın kazanması için elinden geleni yaptı.

• Yanii olan bize oldu ama bragada bir yerden sonra elenecek kupada

• Penaltı dışı hatası olduğunu üdşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir hakemdi GS Taraftarıda bü ülkenin övünülcek yanlarındandır

0|0
    0|0
    • Öyle bizde gurur duyarız GS ile ama senin gibiler GS, nin ve futbolun adını kirletiyorsunuz,

• Ne oldu koçum zoruna mı gitti tamam tamam korkma bir şey demiyorum daha rahat ol

• Diyeceğimi dedim zaten

• Bu soruyu soran 63. kişisin

0|0
    0|0
  • Nedeni basit Galatasaray real madridle oynarken madridli olan schalkeyle oynarken schalkeli olan hatta braga ile gruptan çıkma mücadelesinde bragayi tutan fbliler olduğu için Galatasaraylilarda bragayi tuttu yani bir nevi kısasa kısas karsilik vermek gibi brsey

2|0
    0|0
    • Fark etmez kim yaparsa yapsın onaylamıyorum ama ilk başlatan Galatasaray oldu onu hatırlatayım Fenerbahçe Milan maçı ile başladı GS taraftarı milanı destekledi

• Gs Lazio maçından sonra sevinen Fenerliler ne kadar şerefsizse onlarda o kadar olabilir

1|1
    0|0
  • sanki beşiktaşlılar üzüntüden kanser oluyo sizi kimse sevmiyo ve haklılar

2|0
    0|0
    • Bu mantıkta olanların milli duygularında problem vardır sende bu mantıkta isen sendede problem var demektir, milli duygularınızı bir gözden geçirin

• Al bir m. lca yorum bunları aptığımı nerden biliyorsun ergen ne kadar gereksiz bir insan olduğunu kanıtlamış oldun o kadar yürekli isen gizliden çık öyle konuş karı gibi saklanarak konuşma

• Tüm suç bizim federasyon ve spor medyasına ait.
    Burda alışıyorlar bizim hakemlerin kollamasına, Avrupada ise aynı hakemleri bekliyorlar ve sudan çıkmış balığa dönüyorlar

2|1
    0|0
    • haci sen futbol bilgini gozden geçir

• @zzz1994 yaa Hırvat p. ç işte yaaa

• Ama bu arkadaşın ne demek istediğini anladım ben haklılık payı var yok değil birazda

Yükleniyor...