Braga-Fenerbahçe maçındaki Hırvat hakemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Braga-Fenerbahçe maçındaki Hırvat hakemi hakkında ve maç sonrası bir türk takımı elendi diye sevinen GS taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bence en az hırvat hakem kadar şerefsiz ve kişiliksiz hayır anlamıyorum bir insan nasıl olur da kendi ülkesinin takımına bu kadar düşmanlık ve kin besler anlam veremiyorum

0|0
417

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Gs liyim. Bugün o sahada olsam hakeme yumruk atardım. Maçın içine etti iyice sıvadı. Lobimiz iyi değil. Böyle malca hakemleri veriyolar

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bide omuz omuza derbi diyolar. Ulan takım tutarken bile kin besliyoruz bu millet nasıl birleşir?

0|2
    0|0
  • Valla canım ben de koyu Galatasaraylıyım. Braga yendi diye sevinmedim de Fener için üzülmedim de. Bu maç benim için nötrdü. Çünkü feneri sevmesem de gavuru da tutmam. Bize kin besliyorsun diyenler biz Avrupada yarışırken bizi çok mu desteklemişler? Herkes elini vicdanına koysun. Ben karşı taraftan ne gördüysem onu yaparım. Bizle Avrupadan men edildik diye sevinen fenerlilerle senin gibi şerefsizlikten kişiliksizlikten bahseden fenerliler aynı fenerliler. en çok da ona gülüyorum.

1|0
    0|0
    • Ben genelleme yapmadım farkında isen yeri geldiğinde kendi taraftarımıda eleştiriyorum bende senin bu düşünmeden yaptığın yoruma gülüyorum şu anda gsli olsun ya da beşiktaşlı veya fenerli kim yaparsa yapsın ben onlarıda onaylamıyorum sen git onu yapanlara söyle bana değil

Yükleniyor...