Fitnees agrilari kac günde gecer?

Spora yeni basladim 3 gun sonra gittim ayni agirliklari kaldiramadm kollarim sizlio agrio ne yapmaliyim sizce daha önce yapan yeni baslayanlar yazablirmi

Güncellemeler:
Hala ağrı var kol kaslarimda 2 kilo agirligi bile yukari kaldiramiyorum 5 gun oldu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Esneme hareketleri yaparak kaslarını rahatlatman ve vücudun alışana kadar aynı tempo ile bir kaç gün çalışman lazım. Sonra zaten ağrımaz.

0|2
    0|0
    • türkiyenin özeti;
      5 erkek 1 kız maalesef spor yapıyor
      tebrikler boncuk

• @Necolax Dini boyutta günahım zina yapanla aynı. Bunu ben söylemiyorum, din adamları söylüyor. Kimse günahsız değil. Ayrıca ısrarla nefis ve uç isteklerden bahsediyorsunuz. Ben sevmekten bahsediyorum, sevişmekten değil. Belli ki aşkın size çağrıştırdıkları ile bana cagristirdiklari bir değil. Bu yüzden anlaşmamız mümkün görünmüyor.

• denilecekler denildi iyi günler

En İyi Erkek Görüşü

• dostum yeni başladıysan ilk zamanlar hafif ağırlıklarla giriceksin ki kaslar alışsın yaklaşık 1 ay kadar böyle devam ediceksin sonra ağırlıkları arttırmaya başlıycaksın budur yani ha ileriki zamamlar da hardcore gireceğin günler olacak o günlerde yine ağrı yaşarsın ama klasik bir söz vardır bilirsin No pain No gain. olay budur bu arada uyku düzenini sıkı tut dinlenme ve yiyecek bu sporun temelidir kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kas gevşetici iç mutlaka.

0|1
    0|0
    • Uyku oluyo ozamanda ya

• Bak o 24 saat önce sen 22 saat önce yorum yapmışsın 2 saatle kaçordın istatistiği zqten yukarıda ki kızda lez ve lgbt yanlısı çıktı yaptığı spor boşa 😅

Erkekler Ne Diyor 5

• Antremandan 24 saat sonra kas ağrısı başlar 2 veya 3 gün sürer normaldir. Eğer ağrı varsa büyük kas grupları için 3 küçükler için 2 gün sonra tekrar basabilirsin ağrının olması önemli değil ağrın yoksa büyük kas grupları için 48 küçükler için 24 saat sonra tekrar aynı bölgeyi çalıştırabilirsin

0|1
    0|0
  • bu beslenme
    uyku
    ve antrenmanın ağırlığı ve kas grubuna göre değişir formda biri yani ben de 2 veya 3 gün sürer

0|1
    0|0
  • Ağrı varken spor yapılmaz. Size ilk söylenmesi gereken bu olmalıydı. Ağrı senin form durumuna göre 10 günde de geçebilir 12 saatte de. Kaslarına dokunduğun zaman ağrımadığında git ağrın varkende çalışma sakatlanırsın.

0|0
    0|0
    • İlk agri gibi asiri agri yok ama kollarda gucde yok kaldiramiyorum

• Tamam olsun hiç ağrı olmayacak ilk gittiğin gibi olacak. Bol protein almalısın bu arada.

• Çivi, çiviyi söker..3. antremandan sonra bişey kalmaz.

0|0
    0|0
    • Agri olsada devam mi ediyim

• Uzman değilim ama ilk spordan sonra hamken herkes bunu yaşar. Keşke tedbirli davranıp önceden bengay gibi kremler kullansaydın. Spor salonundaki uzmanlarla konuş bence evvela.

• bir sonraki antrenmada geçer ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...