Maçı izleyen arkadaşlar. Hakem hakkında ne düşünüyorsunuz?

O kadar çok küfür ettimki Allahın belasına dilimde tüy kalmadı. Sizce o duran topların hepsi faul muydu? Hakettikmi o kadar kartı? Ya o penaltı? Penaltı denilmesine bin şahit lazım lan

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem hakkında bisey düşünmüyorum sürekli küfür ediyorum yazarken de ediyorum sadece yazmiyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yabanci Hakemlerin Türk takımlarına genelde yaptığı bu oluyor şaşırmadim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mehmet Topal o kolunu napsın adam kapattı savunma yaptı. Spiker bile çıldırdı kolunu napsın kessin mi? Burada sövemiyorum ama sinirden ağlayacağım resmen. Bir maç ancak böyle katledilebilirdi.

0|1
    0|0
  • hakem hırvat değil ghavtoğlugavat

0|1
    0|0
  • Maçın ilk yarısını izledim hakemin abartı bir hatasını görmedim. Her yerde olduğu gibi evsahibine daha farklı davrandığı kesindi ama penaltı net penaltı değil öyle penaltı olmaz. Adam ne yapacak elini daha

0|0
    0|0
    • Kardeşim herşey 43. Dakikadan sonra basladi

• Zaten olaylar çıktı dedikten sonra bir daha açtım Topalın pozisyonu gördüm Alperin Kırmızı çok ağır bir kart sarı yeterliydi. Ama Fbliler şunu unutuyor Fb sahaya top oynamaya çıkmamış ben o hırsı arzuyu göremedim. O kurşun gibi fırlayan Volkanın isteği bile yoktu adamlar tek kale oynadı. Hakem yardım etti ama futbol olarak adamlar çok üstündü. Bunu görmeyip sadece hakeme yüklenmezdim ben olsam.

• İşin özü şu bizleri avrupada istemiyorlar penaltı uydurma bir penaltı mehmet e verilen kırmızı hikayeden öteye gidemez yani kısacası braga değil hakem yendi fenerbahçeyi

0|1
    0|0
  • Stadı Üstüne Yapmışlar Hakemin Ondan Bu Davranışları.

0|1
    0|0
  • Benim kadar küfür etmemissindir

0|0
    0|0
  • Ligde milletin hakkini yerken sorun yoktu ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...