Penaltı dışı hakemin hatasını söylermisiniz bana?

Penaltı dışı hakemin hatasını söylermisiniz bana? tamam penaltı kırılma noktası diyebilirsiniz ama merak ediyorum

Güncellemeler:
braga çok hızlı oynuyor fener yorgun yetişemedi sert oynadı haketti nokta
braga haftasonu 8 yedek maça çıktı faulleri buna bağlıyorum ben
Ofsayttan golde orta hakeme kızmanızın mantığını anlatabilirmsiniz?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir hatası yoktu. Penaltıyı bahane ediyorlar.

0|3
    0|0
    • ilk gol ofsayttı

• Amaaan, Fenerbahçe 3 puanı alacak İnşallah.

• Öyle niye niye diye sayıklayıp durursun işte. :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Bugün hakki yendi eyvallah ama ligde birçok defa hakem odası basıp milletin hakkini yerken niye kimsenin sesi cikmadi. Keske avrupada değil de ligde olsa bu tur şeyler sonuçta ülke puanına hizmet var

0|1
    0|0
    • Abi hiç kusura bakma aynı görüşte değilim
      Cüneyt maçı güzel yönetti diyen köşe yazarlarını yarın okuyucam bakalım ne diyorlar.
      +Birde bragalılara dalıyorlar adamlar naptıysa fener ilk defa böyle bişreyle karşılaşınca gördü olanları nede olsa hakem cüneyt değidli

• Görüşüne saygim var kardeşim , milletin ahı çıkıyor Allah büyük

• Olmayan fauller var onlara ne diyeceksin? Spikerin dediği gibi dokunsak faul çalıyor.

0|3
    0|0
    • braga çok hızlı oynuyor fener yorgun yetişemedi sert oynadı haketti nokta :D

• Dokunsalar faul falan çalmadı, kaç kere nizam dışı faul yapıldı Bragalılara, bırakın allaseniz Caner'in ben iki tane sarı kartlık faülünü saydım sadece.

Fizik olarak maça hazır değildi ve gergindi fener.

• maçı nerenle izledin merak ettim

0|1
    0|0
  • ofsayttan gol. Mehmet topala, sarı kart, kırmızı kart. Fauller. Daha çok hatası var.

0|3
    0|0
    • penaltı dışı hatası olmadığını düşünüyorum orta hakemin

• abi ofsayttan golde orta hakeme laf ediyorlar fener sert oynuyor hakeme çok tepki gösteriyor kart yiyor siz türkiyedeki mhk hakemimi sandınız adamlar ı?

• Mehmet Topal'ın ilk sarı kartı kesinlikle doğruydu. Orta hakemin hatası değildi ilk gol, Onun dışında fauller, avantajlarda da gayet başarılıydı.

Fener alışmış ne yapsalar kollanmaya.

• Topalin ilk sari karti. Eger ortasahada kendkni yere atanlara sari kart veriliyorsa bundan sonra ikili mucadelede yere dusen biri olursa ya faul calacaksin faul calmazsan da sari kart vereceksin.

0|0
    0|0
  • Ne yapmış la Braga size öyle ahahaha açıkçası Avrupa maçlarında Türk takımlarını tutarımda iyi oldu Galatasaray'ın zor durumunda sürekli dalga geçen bir takıma hiçte üzülmem.

0|0
    0|0
  • Lan o duran toplarin hepsi faul muydu?

0|2
    0|0
    • güncelleme bakabilirsin kardeş, im

• Yav bırak allasen onca senedir maç izliyorum ilk defa bu kadar karaktersiz bir hakem gördüm

• Ilk gol ofsayt kirmizi kirmizi degil mehemet topalin

0|0
    0|0
  • Sarı kartlar ne oyle nerenle izledin sen maçı

0|0
    0|0
    • kırmızılarda dahil tüm kartlar doğru

• Bence sen mac izleme usta bundan sonra ya da herkesin icinde yorum yapmada anlıyor maçtan sansınlar

• İlk gol ofsayttı ve takdir haklarını neredeyse hep Braga lehine kullandı.

0|0
    0|0
  • Ulan sal ak madem böyle düşünmekte direteceksin, her fikrini söyleyene itiraz edeceksin ne diye soru soruyorsun. FB düşmanlığı yapma burda. Maçı tarafsız bir şekilde izleyen herkes FBye haksızlık yapıldığını anlar. Sen nasıl bir beyin yoksunuysan anlayamamışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...