Böyle hakem mi olur?

Braga-Fenerbahçe maçından bahsediyorum. Maçın sonucuna etki edecek çok kötü kararlar verdi. Penaltiya kadar zaten sınır bozucu yönetimi vardı. O penaltı ve kırmızı kart resmen maçı bitirdi. Yazıklar olsun.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe için tepindim. Saçlarımı yoldum ve hakeme yanlışlıkla (!) küfür ettim. 😊
    Gerisini siz düşünün..

0|2
    0|0
    • Ahhh ahhh. Seni tebrik ediyorum. Avrupa'da Türk takımlarını desteklemek gerekiyor. Ama malasef avrupada Türk takımı kalmadı :( bu yenilginin haksız olması moralimi bozuyor.

• Sen Fenerbahçelisin sanırım. Bu yüzden benden daha fazla üzülüyor olman normal. Ben de ülkemi temsil eden bir takım gözüyle baktığım için üzüldüm. 😞
      EİG seçimi için teşekkür ederim. Umarım bundan sonra ülke adına güzel başlıklı sorular açarız. 😊

• Evet Fenerbahçeliyim. Bir GS'nın tepkisini görmek en azından üzüldüğünü görmek hoşuma gidiyor. Aynı şekilde ben de bir Türk takımını Avrupada desteklerim. İnşallah artık Avrupa hayalleri seneye kaldı. Normalde bu saatlerde yatardim ama hakem yüzünden uykum kaçtı. :(

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü kararlar vermedi. Göz göre göre Fenerbahçe'nin hakkını gasp etti. Bugün Fenerbahçe sahaya Braga ile müsabaka yapmaya çıkmıştı fakat karşısına bir de hakem çıktı. Normalde bu tür komplo teorilerine prim tanımam. Hakemi eleştirmemeye özen gösteririm ama hakemin yönetimi tam anlamıyla rezaletti. Bu taraflı yönetimin Uefa nezdinde nasıl karşılanacağını çok merak ediyorum.
    Özellikle Mehmet Topal'a yapılanlar çok yanlıştı. Öyle bir penaltı nasıl verilir. Aklım almıyor. Allah'ından bulsun hakem.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi kanaldaydı maç? bütün fenevliler hakeme sövüyolar :D

0|0
    0|0
    • Maç bitti be geç kaldın 😂
      Hakem bazı konularda haklıydı da fenerin faullerini vermedi. Sonra fener de sert oynamaya başladı ortalık savaş alanına döndü

• @myd1oez neyse ben kaçtım yiyin birbirinizi soranla :D

• Ya kafaniz mi iyi butun spor yorumculari ve spiker cildirdi hala laf ediyosunuz bu ne bu ne dusmanlik, turk takimi diye avrupa zaten tekmeyi koydu en azindan vatandas olarak siz sahip cikin..

• Satılık maçtı 0dan 1 biteceği belliydi ve çoğu şikecilerde bunu oynadığı için hakeminde tuzu iyi olduğu için böyle bitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir maç ancak böyle katledilebilirdi. Oturup sinirden ağlicam resmen elim ayağım titriyor.

0|0
    0|0
  • Kardeş braga soktu boruyu valla, o kadar küçümsediniz ben o bakımdan üzülüyorum 4 gol nedir be abi

0|0
    0|0
    • Maç 1-1 ken haksız penaltı ve kırmızı kart olursa olacağı buydu. Maçın hakkı bu değil.

• Volkan şen de maç sonu hakeme kötü hareket yaptı onun akıbeti nolacak bakalım

• Ağır bir ceza alır diye düşünüyorum

Yükleniyor...