Bir maç en fazla ne kadar katledilir?

Sinirden titriyorum, bu nasıl bir adiliktir maçı verdi resmen bragaya. Allah belasını versin senin gibi hakemin. Ağlıycam ya haksız mıyım sizce? Bu nedir abi?

1|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece hakem hatası veya maç satma falan filan değil bu çok başka çok daha büyük bir olay. Bu sadece fenerin değil ülkenin hakkıdır. Galatasaray❤

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Ancak bu kadar katledilir ama bütün suçu hakeme bağlamıyorum ben abi volkan varken ozan varken sırf mac portekızde diye topezen nanıyle bı faydası olmayan dıegoyla var persıyle nıye baslarsınkıı altı ustu 1 atıp 3 yemıcen bunu beceremıyosan sucu baska yerde aramamak gerekırr

1|0
    0|0
  • Şerefsiz herif panikledi ya Fenerbahçem tur atlayacak diye. Bu şerefsiz bizim bundan önce 2 maçımızı daha katletti ya burada yazsam ne ki ya ah o herif bir elime geçse...

1|0
    0|0
  • Terör korkusu olan bir ülkede UEFA prestijini tehlikeye atamazdi. Bir eylemde tüm prestiji biter, rant biterdi. Bu olay tamamen siyasaldır, bu olay tamamen ortadadir. Bu gece sevinebilen, Fenerbahce elendi bayrami yasayan herkese sesleniyorum. En guzel, en özel kufurlerimin sahiplerisiniz.

0|1
    0|0
  • Bak maçı izledim Beşiktaşlıyım sabahtan beri soru bile paylaştım hakem çirkeflik yaptı. Ama işte görün türkiyede de fenere aynı çıkarı yapıyorlar En son Trabzonda beşiktaşı çiğnemeye çalıştılar. Van persie eliyle alıyor topu hakeme yapmadım diyor bruno alves foul yapıyor hakeme bağırıyor türkiyedeki hakemlerin g. ötü yemiyordu işte avrupada alırlar havanızı. Burda size yapılınca gülüp geçiyorsunuz bak size yapılınca nasılda kötü oluyor ama biz aynısını yapmıyoruz haklısınız hakem ibnelik yaptı diyoruz

0|0
    0|0
    • Bırak ya Türk hakemleri hep birinin maçını katleder zaten glatsaray trabzon macini unutmayın. Bu çok başka bir olay

• Aslında bugün Türk hakemlerini arar olduk. Ama bak 3 senedir en fazla beşiktaşa yapıldı bunu fenerli türk yorumcular bile söylüyor trabzonu bu sene biçtiler bugünkü zaten artık hata demiyorum şike bu başkja açıklaması yok

• Kesinlikle öyle, katılıyorum ki hala sinirimi atamadim

• hakemin taraf tuttuğu çok belliydi

1|0
    0|0
  • www.gazeteciler.com/data/news/1/1261729098-2.jpg hakemi gördüğümde yapacağım şey

0|0
    0|0
  • Oturup sinirimden ağliycam ya yemin ediyorum elim ayağım titriyor bu ne abi.

0|0
    0|0
  • Hıhı tabi.

Maçı gözümüzle izleyelim.

0|0
    0|0
    • Abi göz var nizam var ofsayttan gol verdi, hadi onu geç o kırmızı kırmızı mı penaltı penaltı mı? Gerçekten sinirliyim daha fazla bir şey demeyeceğim.

• Penaltı hakli. mi abi hakli mi cildirtmayin adamı

• Bak pembeli. Kollar yere düz ve eller de biraz arkada tutulmazsa net penaltı olur. Gole giden top öyle engelleniliyorsa %10000 penaltıdır hemde. Seni anlıyorum ama futboldan anlayanlar hakemi değil, maçta olduğunu unutan futbolcularını sorgular. Sorumsuz futbolcularınız gece rahat rahat uyuyacak.. Onlar rahatken sinirlenmeyi bırak bence. Taraftarlarınız Van Persie'yi oynatması için Vitor'a hep baskı yaptı.. Gol atmasını bilmeyen birini Fernandao'ya tercih etmek sizin eseriniz. Normal'de Vitor, Van Persie'yi oynatacak adam değil..

• baştan katletceği belliydi bu herin zaten :D

0|0
    0|0
  • ee beybisi yaktığınız canlara sayın :)

0|0
    0|0
  • Eden bulur fener ligde hakem sayesinde aldığı maçlara saysın. Ayrıca son iki gol tertemiz gol 2-1 yetiyodu yemeseydi son golleri..

0|0
    0|0
  • Ağlayıpta mendillerin hepsini bitirmeyin çünkü pazar akşamı lazım olacak

0|0
    0|0
  • Ligde hep kollanirken iyiydi

0|0
    0|0
    • Kim kolluyo abi çıldırmayın beni

• Bu sene ligde rakiplerin 11 kırmızı kart gördü fenere kaç penaltı verdiler haberiniz yok mu

• Fenerin anasını sittiler kardeş öyle veya böyle 4 gol nedir ya :D bragayı küçümsediniz dalga geçtiniz ama braga soktu boruyu arkadan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...