Soruyorum size böyle hakem mi olur?

Fenerbahçe - Braga maçı verdiği penaltı'ya bir bakın ya !!!

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu mac kesinlikle tekrarlan mali yanlis bir penalti ve kirmizidan dolayi oyunun tum dengesi degisti fener elendi basardilar bunu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Penaltı dışında bence herhangi bir hatası yok. Ama penaltı kararı cidden ağır, Mehmet orda elini ileri doğru hafifçe açtı diye penaltı vermek, hele o mesafeden gelen bir şut için 'Elini açıp döndün, topun yönü değişti' diye gerekçe sunmak bile yetmez.

Ama özellikle ilk yarı adam komple kuralları uyguladı diye sürekli dert yandı Fener futbolcuları.

O penaltıyı vermeseydi bence on numara maç yönetmiş olacaktı.

Fener hakemin ardına saklanıp futbolcularının şu maçtaki tavırlarını mazur görmemeli.

Takım hakem yüzünden falan kaybetmedi bu maçı, daha 8. dakkada ceza sahasının ortasında Mehmet Topal hakemi kandırmaya yönelik hareketten sarı kart yedi. Rus spikerden izliyordum adam güldü 'Niye böyle bişey yapar ki bir futbolcu şu dakkada' diye.

Fener maça mental olarak hazırlanmış olsaydı nah yenilirdi bu maç.

Özellikle Caner'e nasıl uyuz olmuyor fener taraftarı ben anlamıyorum, adam sürekli, ama sürekli itiraz edip rakibe çirkeflik yapıyor.

Van Persie'nin de 2 sene önce Dünya'nın en iyi santraforlarından biri olması, burda gelip elle top düzeltmeye, iş güzarlık yapmaya, sahada boş boş gezinmeye hak kazandığı anlamına gelmemeli.

Ben Fener taraftarı olsam, bu sene şampiyon olmasını istemem takımın, çünkü slim fit teknik direktör oldukça, oyuncularda bu ciddiyetsiz, sürekli hakeme bakıp kayırılmaya alışmış tavır oldukça bu takım asla harcadığı paraların karşılığını alamaz Avrupa'da. Üstüne bir de şampiyonluk sarhoşluğu takımdaki sorunların üstünü örter.

0|0
    0|0
  • Hakem yedi feneri

Ve 9 kisi fener

0|1
    0|0
  • hakem karaktersizi katletti maci

0|1
    0|0
  • Hakemden çok volkandan şüpheliyim birader. İlistir midir mübarek bizimle maçı varken panter gibi her topa atlayan ayı şimdi poşetten beter.

0|0
    0|0
  • Şaka maka f*n*ve iyi gömdüler :)

0|0
    0|0
  • Adamım fener alnının akıyla yenildi ne olacak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...