Fenerbahçe-Braga Maçında ki Hakem? Boşuluğu siz doldurun?

Bir galatasaraylıyım ama braga gibi bir takım karşısında tabiki fenerbahçeyi tutucam resmen fenerbahçe hakeme karşı mücadele veriyor hakemi bildiğin satış almışlar ya sürekli fenere düdük çalmaktannnnn helal olsun bee fener gol attı... ALPER helal sana be

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu golu hirgavat hakeme armagan ediyoruz :)))))))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak bugün Fenerbahçeliyim. Umarım alırlar bu maçı.

1|0
    0|0
    • bende bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin kazanmasını istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 23

• Birinci pozisyon ofsayt bir kere o maçı yöneten hakemin ve yardımcı hakemlerin gözüne sokayım, Alper gol atana kadar bile braganın etkili bir atağı yok, Alper gol attıktan sonra bile atakları yok, kaleye gelmiyorlar, taki Mehmet Topala çalınan düdüğe kadar, penaltı değil kesinlikle, sarı kart hiç değil, o maçta şike yoksa şeref sizim, buradaki yorumları da okudum, herkeste bir Fenerbahçe düşmanlığı var, yarın öbür gün sizede böyle hakem gelir inşallah görürüm sizi, Fenerbahçeden daha beter olursunuz, Maradonanın bir sözü var, O ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa en büyük odur. Güçlüler her zaman sevilmez kıskanılır, ve hakem kısaca katletti maçı

1|0
    0|0
  • Alperin golü hakeme de , bragaya da, ülkemizdeki çakma portekizlilere de geldi...

1|0
    0|0
  • Bence sen soruyu hazırlarken gol geldi, sorunun sonu öyle hissettiriyor sdkfgsd

haşırt.

1|0
    0|0
    • aynen öyle asdfgh

• Çünkü ben de hakeme sövmek üzereydim ki gol geldiiiii sdfsdf gol gelince daha içten sövdüm hakeme gerçi sdfsdg

• Fenerbahçem avrupa'da genelde 2 tur maçlarda hakemlerle sıkıntı yaşamıştır bununda üstesinden geleceğiz

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya maçtan anlamayanlar izlemesin adamın eline çarpıyor giderse gol olacak buna sarı kart veriyor. M. topal faul gibi görünsün diye hakem ü kandırıyor. Sonrasında topu tac mesafesinde kullanmıyor sonra adam haksız yere çakışıyor bence adam haklı ilk maçta da diğer takıma verilmişti tac

0|0
    0|0
    • Braga taraftarısın heralde ya da uzağı görme problemin var neyse maç bittikten sonra dönüp dönüp pozisyonları değerlendiren spor kanallarını dikkatli izlersin...

• Ya bir git işine kızlarla maç tartışması yapacak değilim

• soylenecek herseyi dun gece soyledim 😃

1|0
    0|0
    • Ben galatasaraylı oldugum halde çıldırdım gerisini sen düşün :)

• yarın para yatırıcam 10 tl artık kendı kafama göre kupon yapmıyorum hazır kuponlara bakıyorum genelde

• bana guven😃

• Maçındaki derken ki bitişik yazılır.

Türk takımının Türkiyeyi temsil ettiği bilindiğine göre karşı takımı desteklemek pek normal gelmiyor bana zaten

0|0
    0|0
    • ben zaten kalkıp da yabancı takımlara karşı türk takımlarını tutmam demedim farkındaysan ülkemi temsil eden hangi takımsa onu tutarım galatasaray fenerbahçe beşiktaş farketmez

• onun bunun çocugu.. kelime adam bildigin chuky katil bebek hammına koydu maçın 2008 in acısı geçmemiş belli

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama tabiki bu maç Fenerbahçeliyim Türkün gücünü göreceksiniz 👍

1|0
    0|0
  • Hakemede sapladi Fenerbahçe tersten

1|0
    0|0
  • alakası bile yok gerçek hakem böyle olur siz hakemleri türkiyedekiler gibimi zannediyorsunuz helal olsun adama

0|2
    0|0
    • ne gerçek hakeminden bahsediyorsun ya pozisyonları iyi izle okey braga kaç sarı kart almış bir bak dakika başı fenere düdük çalıyor!!!

• lafım bragaya değil hakeme diyorum farkındaysan hakemle savaşıyoruz resmen attığımız adıma düdük çalıyor

• sert oynuyorsunuz ondandır

• helal sana rabia

1|0
    0|0
  • Adamlar futbol oynuyor yenilince hakem de hakem

1|0
    0|0
  • Hakem zaten s... kim gibi fener helal hakemin a... ına kodu

1|0
    0|0
  • evet mu mac satilmis... yani penaltinin alakasi yok bir takim nasil elendirilir goruyoruz gayet net.

0|0
    0|0
  • Şerefsiz yaa sinir etti beni gol attık şükürler olsun gol hakeme girsin

1|0
    0|0
  • Mümkünse sen maç falan izleme. Hakem ne gerekiyorsa onu yaptı. Ufak tefek hataları olmuş olabilir ki zaten her hakemin hatası olur. İstanbul'da ki maçı da izlediysen hiç konuşmamalısın bence.

0|1
    0|0
    • ya pardonda maç izleyip izlemiyceğime sen karar vermiyorsun okey gördüğümü söylüyorum ve emin ol benim gibi düşünen binlerce kişi bulabilirim..

• ahaha 3-1 üzmüştür tabi tamam gidiyorum kızma bu kadar.

• Gönül ister fenerbahçe kazansın inşallah da kazanır bencede hadi git sen.

• fenerbahce attı şimdı

0|0
    0|0
  • gslıyım golde bagırdım hakeme kufur ettım

1|0
    0|0
  • EE fener anadolu takımlarının ahini aldı. Onalara da aynı düdük çalınca hakeme kufrediyordu. Aynısı kendine yapılınca baş baş bağriyor.

0|0
    0|0
  • Biz avrupada oynarken onlar rakiplerimizi destekledi senin gibi aslanıce olmaz olsun hakemin yanlış kararı yok

0|0
    0|0
    • canım sn önce gizli kullanıcı olarak kal okey ben bana yakışanı yaparım onlar desteklememiş olabilir herkes kendine yakışanı yapar sana taş atana sen gül at benden tavsiye.

• Bizdekide can ama gül ata ata ne hale geldik gizli yazınca niye zoruna gidiyor site yöneticileri boşuna mı bu seçeneği koymuş

• ben bana taş atana hep gül atıyorum bırak herkes kendi yaptığından kendi utansın

• Fener ağlama neyi yanlış verdi hakem

0|1
    0|0
    • ya allah aşkına ben gsliyim ama gurur duyuyorum fenerbahçe ile nedir bu kin ya baraga yı mı tutacaksın kardeşim kendi türk takımımıza karşı!!!

• her iki cümlenden biri feneri aşağılama feneri ayaklar altına alma heralde yazdıklarını okumadan ya da görmeden yazıyorsun

• Tutuyoruz diye yanlışına doğru mu diyelim elesin ama ağlamasın aglayacağına top oynayacaksın yoksa çakarlar

• Kuponu yatan senmisin :)

0|0
    0|0
    • kupon yapmadım fener maçı için yürekten izleyen galatasaraylı bir izleyiciyim sadece.

• Ok :) sadece sormak istedim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...