Hakem Fenerbahçeyi biçti resmen izliyor musunuz?

Beşiktaşlıyım hakem resmen biçti feneri. Sanki Braga vermek istiyor maçı

1|2
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemin bariz büyük bir hatası yok ama gördüğüm kadarıyla tribünün etkisine girdi. Ama Souza atılmadı ya fb ona dua etsin çıkartsa 2. sarıyı verse kim haksız der hakeme. ben anlamıyorum arkadaş amatör futbolcu musun sen.10 metre ilerden taç attı adam hakem iptal etti bir de triplere giriyor. Sanırsın penaltı verdi.

0|1
    0|0
    • Fener Türk hakemleri ile karıştırdı. Ama hakemdede bir ibnelik var

• Hakemlerde var ama öyle alışmışlar ki itirazlar eller kollar falan. Hatırlarsın belki maçın başında Van persie ceza sahasında topu eliyle kontrol etti diye el çaldı sonra Van Persie nasıl itiraz ediyor tekrarı gösterdi yuh dedim bir eline de değil iki eline de çarpmış. Bunlar anlamsız işte adam seni oymak istiyor sen ise kaşınıyorsun. Yoksa Fbye haksızlık yapılmıyor demiyorum

• Haklısın valla türkiye g. ötlerini yırtıyorlar hakemileri oynatıyorlar resmen

Kızlar Ne Diyor 5

• Fener kac kisi bitirecek maci acaba?

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı mısın? Mutlu olsana kız yenilsin demiyorumda yorulsun yorulsun Galatasaraya yenilsin ki biz 4 puanla lider olalım

0|1
    0|0
    • Zaten lideriz şu an yendik yine. Fenere hakem haksızlık yaptı yorulmayla alakalı değil bilerek türk takımlarını uefadan elendiriyorlar.

• neyseki uzatmada attılar bir tane

0|1
    0|0
    • Valla o gol olmasaydı işleri zordu bence zaten kırmızı çıkar gibi

• Bende beşiktaşlıyım ama Türkiyem için yensinler istiyorum

• Galatasaraylıyım bende, buyüzden bende çok istiyorum yenmelerini. Ülkemi temsil ettiği için

• Golü attık hakkeme gelsin o Alper potuk Aşkısı :D

0|1
    0|0
  • Türklere gıcık oluyor hakemler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakem aşırı derece taraf tutmuyor , Fbli oyuncular ligde hakem desteğine alıştığı için boyle durumlara katlanamıyorlar

1|1
    0|0
    • Valla bir ara dedim fenerin yaptıkları burnundan geliyor sonra dedim lan nede olsa türk takımı olmaz yensinler :D

• Bruno alvesin net faulune bile itiraz ettiler

• Fenerde o var zaten o yönden haklısın

• İzliyorum kanka güzel kardeşim taraf tutuyor

0|1
    0|0
  • Hakem bizden birini atmaya karar vermiş...11 kişi tamamlayacağımızı düşünmüyorum...

0|1
    0|0
  • Bırakın artık bu masalları..

Dört bir Dört bir ahahaha

Çanta da keklikti hani?

0|1
    0|0
    • Fenerli değilim

• Pardon dostum detayı okumadım. Hakemin hiçbir hatası yok. Fenerbahçe her zaman ki gibi çirkefliğe oynadı..

• Dostum bak beşiktaşlıyım diyorum sana tamam fenerin %20 suçu varsa %70 hakemin var çok bariz takım tuttu türkiyeyi sevmiyorlar iyi çocuklar bilerek yaptılar

• beşiktaşlıyım. nede olsa hırvat resmen katlediyor fenerbahcemizi ya.

rezil hakem türküz diye boyle yapıyorlar işte.

ne mutlu türküm diyene

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe hakemede tersten saplar

0|1
    0|0
Yükleniyor...