Fener niye hala Ahmed Hassan'dan gol yiyor?

Arkadaş sene 2016 oldu, niye hala Ahmed Hassan'dan gol yiyorsunuz? Eskiden ikinci yarı yerdiniz şimdi ilk yarı yiyorsunuz bir de.

Ayrıca orta sahada ileri gidemeyeceğini anlayınca yere atlayıp sonra sarı kart yiyince 'Ben ne yaptım yeaa' diye şaşıran Mehmet Topal, orası Süper Lig değil.

Güncellemeler:
Ayrıca rus spiker Bruno Alvez'in hayvanca yaptığı bir faulün verilmesine itiraz eden fenerliler için 'Caner falan neye itiraz ediyor anlamadım, resmen faul' diyerek güldürdü.
O pozisyon hakkaten bence penaltı değildi. Yani Mehmet elini dışarı doğru hafif açsa da, o mesafede o şekilde penaltı olmaz lan, zımba gibi şut çekti herif eli de öyle açık maçık değildi sanki.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Penaltı pozisyonunun aynısı ligde fener lehine yapılınca kimse ulan bu penaltı değil demedi. Bizde hakemin üzerine yürüyüp itip kakanlara kart yok orada görünce kartı küfür kıyamet.

Baksınlar tadına haksızlığın. Belki biraz anlarlar mafya babası azizin hükmünün geçtigi yerde biz neler çekiyoruz. Hakem hatasından yakınınca ağlama diyenler anlasınlar hakem maçı katledince biz nasıl saç baş yoluyoruz. Adalet her yerde aynı işine geldiği gibi değiştirmesin kimse.

0|1
    0|0
    • Penaltı da hakemin kendi yorumu, öyle uydurma bir penaltı değil. Bence haksız, ağır bir karar ama hakem 'Eli göğsüne tam yapışık değildi, top gelirken döndü ve topa elinin müdahalesi oldu, ben de penaltı verdim' diye kendince açıklama getirebilir. Tekrar ediyorum bence penaltı da değil.

Onun dışında kırmızı kartlar (Mehmet hariç) doğruydu. Fenerbahçe taraftarı hakeme sallayacağı kadar, sürekli arkadan çelme takıp bir de üstüne itiraz eden topçularına, sürekli hızlıca koşarken birden yavaşlayıp rakip arkadan mecbur bindirince kendini anında yere atan ve üstüne utanmadan faul bekleyen topçularına, Souza top ileri vurup sarı kart yiyince sanki anormal bir durum varmış gibi yerlerde yuvarlanan hocalarına sallasınlar.

Bu tavirla futbol oynanmaz zaten

• Bencede penaltı değildi. Ama bunun için hakeme ligdeki kayırmalar nedeniyle kızamıyorum.

Çıkan kırmızı kartların hepsi Türk oyuncularaydı bu kesinlikle eğitimsizliklerinin kanıtı. Gerçi yine bu oyunculara da bir şey diyemiyorum bizim hakemler hakkıyla muamele göstermezse olacağı buydu. Eyyamı hak gören bir taraftar topluluğu takımına bu konuda bir şey söylemez.

• Biz Avrupa'da genelde böyleyiz, adam gibi kaybedemiyoruz. O futbolculara sorsan kesin 'Türküz diye bizi doğradılar' diye düşünmüş, türk olmayan takımın topçularına tekme atarak hak aradıklarını sanmışlardır.

En İyi Erkek Görüşü

• Ligde hakem kollamalarina alıştıkları için avrupadaki muameleyi hazmedemiyorlar

0|1
    0|0
    • Yav bizde futbolun önündeki en büyük engel hakemler. Şimdi sen bu ortamda futbolculuk yapsan istediğin kadar karakterli ol dengen bozulur.

Van Persie daha iki sene önce Allah'dı ingilterede, o zamanlar top atıldığında eliyle almanın falan hesabını yapar mıydı? Yapmazdı, niye çünkü her türlü işgüzarlığı kendi takımından biri yapınca savunan kardeşim bir taraftar kitlesi yok orda.

Hakem de 'Aman büyük takım topçusudur' diyerek kayırmaz, basar kartı.

Ama adam Türkiye'de dura dura ortama uyuyor. Sneijder bile bozuyor kendini hafiften.

Ligde alıştırsalar anadolu takımları zaman geçirmeye başlayınca sarıları basmaya, kendini yere atıp zamandan çalmaya çalışan oyuncuların çaldığı zamanı vermeye, her poponu rakibe dayayıp yüzüstü yere kapaklanan (En büyük örneği Selçuk İnan) oyuncuya faul vermemeye, mücadele etmek istemediği için omuz yiyince yere atlayana 'Kalk' demeye kalite beş seviye artar.

• Bizde de Kerim var mesela böyle herşeye faul bekleyen, Quaresma da gününde değilse 'Faul ya faul' diye her top kaptırdığında itiraz ediyor.

• Aynen öyle , Turkiyede ki muameleyi gören zamanla alışıyor özellikle gs ve fb de forma giyiyorsan bu kronikleşiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Avrupa kupalarında hakem satın alamayan Fener ne güzel de ağlıyor..

0|1
    0|0
    • Ekşi Sözlük'de de baktım inanılmaz şikayet ediyorlar. Muhtemelen maçın spikeri de 'Bu ne biçim hakem' diyordur.

Adam gayet kendini yere atmalara sarı kart verdi, mücadele etmekten kaçıp kendini bırakanlara faul vermedi işte.

Fener'in yediği gol ofsayttı ama o kadar da imkansız bir hata değil.

Karı gibi atlamaya, ne yapsalar yırtmaya alışmışlar, hakem 'düzgün oynayın' diyince zorlarına gidiyor beyefendilerin.

Hakeme ağlayacaklarına Mehmet Topal niye kendini orta sahada yere atıyor, Van Persie niye ikide bir eliyle top almaya çalışıyor demeleri lazım.

• Rezil olma korkusu yaşıyorlar ne yapsınlar. Trt spikerine sinir oldum zaten. İkinci yarı sussun da rahatlayalım.

• Fenerbahçe amma gaz yapmış rakiplerdw

0|0
    0|0
    • Yav ne alakası var, ben burda Ahmed Hassan diye birinin gol atması üzerinden geyik yapmaya yazdım.

Ki bir zikim oynadığı yok Fener'in, Braga da en az kendileri kadar kötü oynuyor yoksa şimdiye fark açılmıştı.

Van Persie'yi Çin'e satması lazım Aziz'in, müsait pozisyonda topu kontrol etmeye çalışmak yerine eliyle top alma işgüzarlığını Batuhan Karadeniz de yapar.

Şu oyundan memnunsan, diyecek sözüm yok tabii, 'Oo yendik' diye kendini avut anca, geçen sene Galatasaray da böyle kendini avuttu, şimdiki halleri malum.

Tabii Fener o hallere düşmez, orası ayrı konu.

• fener ağlama diye boşa demiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Kupasını isteyen trabzonlu gibi ağlama sende

0|0
    0|0
  • Fark yemese bari.
    Kadikoyde ki gibi oynamıyor zaten.

0|1
    0|0
    • Fark yemez de, hakkaten Ahmed Hassan diye biri gol atınca komik geldi.

• Beşiktaş'ın topçusu vardı eskiden, ikinci yarı girer ikide bir gol atardı. Ahmed Hassan'dı adı.

• O gevşek mi neyse ağzımı bozmayalim..

Yükleniyor...