Bir kıza seni annem gibi seviyorum dedikten sonra ayrılmasının sebebi ne olabilir?

arkadaşlar bir kıza seni annem gibi seviyorum dedikten sonra kız sana sarılıp hüngür hüngür ağladıysa ve seni çok seviyorum beni sakın bırakma falan dedikten 1 gün sonra senden ayrılıyorsa bunun mantığı nedir ya ? eski sevgilimi unutamadım diye ayrılık sebebi mi olur lan ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Annem gibi görüyorum demek sana güveniyorum benim sığınağımsın vs ama seni arzulamıyorum ,aşk yok demek.

0|0
    0|0
    • aşık olduğunu idda etmedim zaten.. ama böyle seviyorum seni bırakma falan dedikten sonra ayrılması koydu biraz bana. niye olabilir yani bunu soruyorum.

• git de iyi araştırma yap istersen.hala aynı pencereden bakıyorsun ve sadece kendi düşüncelerinin doğruluğuna inanıyorsun.neyse sonuç olarak kızda bizim gibi düşündüğü için senden ayrılmış olmalı.er ya da geç sende anlayacaksın.

• Ne? Sarrf ettiğin laflardan sonra halen kalmasını mı umuyordun?

0|0
    0|0
    • ne lafı etmişim ablacım. hayırdır kime bu atar?

• Belki erkek olarak düşündüğün için öyledir. Ben sana haksızsın demedim. Fakat sadece o senin düşündüğün gibi düşünmüyor. Çünkü bazı insanlar sen saygı duyduğun için'' annem gibi seviyorum'', dediğin zaman '' git onun ile evlen'' diye bir laf sarf edebilir.Çünkü herkes bunu böyle algılamaz. Bunun rahatsız olmak ile alakası yok. Ayrıca evet, bir kişi eski sevgilisini unutamadığı için diğer kişi tarafından terk edilebilir.

• anlasılan kız senı eskı sevgilisine benzetgi için gorusmus..ve daha sonrada arada fark bulmus ve ayrılmıstır.

0|0
    0|0
    • 1 gün önce ağlayıp sevdiğini söylemesi ve sonra ayrılması ne demek peki. yani amaç ne. yani anlaşıyo ki kız sevmemiş. o zaman neden böyle ümitlendirmiş ki. 3 ay olmuştu halbuki.

• sevmemiş elbette.sevgi gitmk değildir.tabi sen farkında olmadan göndermediysen

• bişey yapmadım vallahi.. hatta ayrılma sebebinin aslında bişey yapmadığım olduğunu söyleyen ortak arkadaşlarımda var. elini tutardım sadece. kıyamazdım hiç öpmeye falan. ayrılmadan 1 gün önce o öptü beni. ki ben kendimi geri çektim kız gibi :D düşün artık o derece seviyordum. evlilik bile düşünüyordum yani.

• Adamın nick götadam.

0|0
    0|0
    • ahahaha 2 gündür taktın sen benim ismime :D fotonada fıratı koymuşsun gördükçe gülüyorum çıkma karşıma :D :D nickimin hikayesi gerçektir :D arkadaşlarım sürekli beni g.t ettikleri için öyle bir isim uygun gördüm. :)

• aşık diil

0|0
    0|0
  • dün annen gibi davranmış duygusal gitme demiş

bugün sevgilin gibi davranmış sana hakettiğini vermiş zuttiretmiş

0|0
    0|1
    • hakettiğimin bu olduğunu neye göre karar verdin bilmek isterim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni Başla Bir Kızla Görmüştür Yada Hiç Hoşlanmadıgı Davranışta Bulunmussundur.

0|0
    0|0
    • başka bir kızla görüşmedim hiç onunlayken. hoşlanmadığı davranış olunca o söylerdi hemen.

Yükleniyor...