Sizce ne yapmalıyım ve ne düşünüyordur ?

merhaba arkadaslar. benim aşık oldugum bir kız var okulda. ama pek ciddi düşünülecek biri degil gibi. cok erkeklerle samimi cok gülüyor ne blym böle siz anlayın ne demek istedigimi.aradan zaman gectikten sonra cok sıkılmıstım giddim acıldım böle böle ona karşı yogun hisslerimi anlattım.ama senden bir cevap beklemıyorum dedim bunları bilmen yeterliydi dedim biti yanı buydu dedim tam bisi sölicekti zil calmıstı hocalar sınıflara gonderdi bizi.ilk ve son konusmamız oydu aradan 3-4 gün gecti okulda sürekli bakıyor.ben pek ortalıkta görnmuyorum.bi kac defa benim koridoruma geldi normalde cıkmazdı kendı koridorundan öyle iste devam ediyor bakısmalar sizce ne yapmalıyım ve ne düşünuyor.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşmadan birşey öğrenemezsin bir gün git anına mesela kantine gidip bir kahve içelimmi de

0|0
    0|0
    • Cok cazip geliyor fakat işte istemıyorsa veya gecmiste yaşadıgım bir takım olayların olmamasını istemıyorum :S

• Gidip konuş. Çıkartamıyorum seni aklımdan de.

0|0
    0|0
    • aslında düşündugum eger oda bana karşı bişeyler hiss etse idi gelir konusurdu :S yani bir günaydın derdi en azından yani belli ederdi ne blym cok kafam karışık.

• Kızlar genelde adım atmayı sevmezler. Ve kararlı erkekleri severler. Seni hayatımda istiyorum de.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...