Erkeklerden gelsin Cevap

Erkekler, sizi canından çok seven bir kız düşünün Sizin her hatanızda Sizi bağışlaya bilen sizen acı çektirmeyen ama Yeri geldiğinde ayrılan ve sonra fazla sürmeden geri gelen biri düşünün..Sizde Hiç bir hatanızı kabul edip onu üzmekten sakınmayan birisiniz oda sizden gelen çoğu şeye ihtiyac duyuyor sizde alıştınız artk hiç bir şekilde çaba göstermiyorsunuz.kızda son noktaya gelip ayrılıyor sizden yine hiç bişey demiyorsunuz..Vee ilkleride bu kızda yaşadınız biraz tripçi bir kız ama sizi canından çok seviyor Sizden başka tek bir erkekle iletişime geçmiyor sizden başkasını görmüyor ve güzel mi güzel bir kız..Siz şimdi yine o geleecek diye bekliyorsunuz haliyle 1 gün oldu ayrılalı bundan sonra ne yaparsınız ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aahh ah.. öyle bir kız bulursan bana da söyle ok?

0|0
    0|0
    • var diyelim farzet ilk başta ona güvendiniz bırakamz ediniz Egonuz arttı sonra o size dönmedi ne yaparsın..

• karaktersiz birisin o zaman

• karakter? alakasız bana dediysen

Erkekler Ne Diyor 5

• öyle kızlar kaldımı? Ben veya o bırkmış fark etmez o kızdan ayrildigima üzülürum.ve gider o kızı tekrar kazanırım.

0|0
    0|0
  • eğer ona deliler gibi aşıksam ben giderim gururumu ezip ama doğrusu ben böyle herşeye evet diyen bana acı çektirmeyen bir kız istemem acısız aşmı olur

0|0
    0|0
  • Varsa gerçekten böyle bir kız gelmesini beklemem direk gider alırım evimden :) kaçırırmıyım böyle bir kız bulmuşum,benim için canını vercek birde.Eski hatalarımıda ypmamaya çalısırım aklımı basıma alırım.

0|0
    0|0
    • Sevgilim bunların hiç birini anlayamıyor..Sevgimin değerini bilmşyr belkide çok sevdiğim için onu kaybettim ama Zamanla anlar mı yanii anlaması için ne yapmalıyım..

• anlaması için az sevmelisin kaybetmenin ana sebebi bu dediklerini yapman yani seni banko,elde var olarak görüyor bizzat yasadım bunları ben olmazsa zorlama değerini daha iyi bilen biri elbet çıkar.

• öyle bir kız hayal edemedim kimse okadar çok sevmez hele kızlar hiç sevmez elbet bir çıkarı vardır.

0|0
    0|0
  • Şu trip işinden vazgeçseniz zaten ortada bir sorun kalmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...