Arkadaslar sporda benden hoslanan kiz var benden yaklasik 3 yas buyuk ve vucudu cok kasli ne yapiyim?

Arkadaslar bu gun bir sey fark etdim ben mma ve czw sporcusuyum yaklasik 1 world 1 tane sosial kemerim var her neyse sporda kiz var vucudu baya baya kasli cok itici duruyor ancak kiz yuz olarak cok cok guzel ama kasli kizlari sevmedigim icin biraz aralanmak istiyorum acikcasi kiz ama cok guzel bana sporda bakip gulumsuyor hocada artik her seyin farkinda ne yapiyim sizce kasli ama yaaaaa sovucemmmmm bu kizlar neden kas yapiyolarrrrrrrrr **** koyim !!!

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bence yarın spora 1960 model kâmuranla git dostum :D

0|1
    0|0
    • Almadim henuz kanka elimdeki kasayi satiyim oda cok pahali

• o zaman o lanet olası pilici tavlaman çok zor kanks :D

• elimdeki camaro 2014 model ve spor yani modifiyeli bu arabayi gordu zaten 1960 camaro cokda cekici degil dostum sorun kizda :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Belki mesleği bu dur? Modeldir? Para kazanıyordur bu işten? İnsanları tercihlerine göre yargılama dostum

0|2
    0|0
  • Kanka valla kaslı kız gorunce sanki vucut erkek kafayı sonradan kız diye monte etmişler gibi geliyor. Hafıf sıkılassa yeterli bence kızlarda

0|1
    0|0
  • Bencede iğrenc. İğrenmezsen sadece seks yap sevgili ayaklari takılma.

0|1
    0|0
  • Olur dostum zamanla aranızda bir şeyler.

0|1
    0|0
    • Kasli ama kizin fotografini aticakdim buraya acaip kasli ne dusunuyorsun bu konuda?

• Ne güzel işte kardeşim güreşirsiniz fantezi olur :D

• Kollarinda vucudundan damarlar var itici duruyor poposuda kafamdan buyuk :)

Yükleniyor...