Bıktım ben ya neden bu kadar beklentililer?

Bana defolup evlenmedide birazda ben rahat edeyim dedi annem halbuki hiç zararımda yok evden işe işten eve,babam bu yaşa gelmişim sinirlenince üzerimize geldi sandelyelerle bizi dövmeye kalktı ,annemin üzerine saldırdı bende ona vurdum ayırırken şimdi konuşmuyoruz doğru düzgün,bende kırgınım konuşasım gelmiyor zaten ablam evli arsa alındı bu zamana kadar çalıştığım artı üzerinede kendi biriktirdiğimi ekledim,gene üç beş kuruş biriktirdim şu an oturduğumuz arsanın tapusu yok alınacak gene elimden alacaklar,bende evlenmeyi düşünüyorum zaten bunlara yakın oturmayıda düşünmüyorum bu paraylada evleneceğim adamın birikmişi var birazda ben katarım krediye gireriz diye düşünüyorum,tapuyu neden ben ödeyeyim bütün çocuklarının hakkı var biri evli biri okuyor diye bana döndü gözler gene.yemin ederim babasının evinde gezip tozup çalışmayıp gününü gün eden kızlara özenmeye başladım,bu kadar yük fazla ,beklentileri fazla değilmi,bir insanın üzerine bu kadar gelinirmi sizce ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eger güzel para kazanıyorsan eve cıkmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ev arsa almak istersem bankaya değil sana gelebilirmiyim:). şaka bir yana artık kendini kullandırtma ailen bile olsa evlende kurtul.

0|0
    0|0
    • üç kızız zaten bize kalacakta sadece bana yüklenmeli kızdırıyor,ablamda evlenmeden önce katkıda bulunmuştu

• evlen biranönce kurtul ya

0|0
    0|0
  • damat adayı varsa ve sana çok uygunsa niye bekliyosun?

0|0
    0|0
    • İyi biri ama sevdiğime emin değilim hata yapmak istemiyorum.

• Doğru söylüyorsun yoksa sittin sene beklerim ben

• aynen :)))

• Üzüldüm / Evliliği kurtuluş yolu olarak görürsen hayatının hatasını yaparsın..Tek bunu söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • bence sen kendı ıpını kendıncekmıssın yanı ne ısle ıugrasıyorsun kazancın ne ona gore sana yol harıtası cebılırız

0|0
    0|0
    • ne alakası var anlamadım.

• 2000 den beri çalışıyorum işte ya beni araştırmayı bırak,aklın sana kalsın teşekkürler.

• ne arastırması hacım yardımcı olmak dı amac sen bılın.

• ALLAH yardımcın olsun nasıl bir aile yapınız var şaşırdım

0|0
    0|0
    • Ya annem çok sever beni karışıyor işte bazen ortalık,hastaneye yatmıştım hemşire bile diyor annen sana çok düşkün diye bazen sapıtıyorlar olur olmadık

Kızlar Ne Diyor 5

• bence kurti arkadas haklı hayatım.. bende aile içinde zor günler gecırdım .. üvey babam var benım..şu an19 yasındayım ve gecen sene sevdıgım adamla evlendım.. ınankı rahatladım.. onlar adapazarında oturuyor biz istanbuldayız.. en fazla 3 ayda bır görüşüyoruz ve bozulan pskolojım düzelmeye basladı dıyebılırım.. tabıı bu bırazda eşim sayesinde.. onun oldugu zamanlar bana terapi gibi geliyo.. veşu aneşim ben ve minik oğlumuzla cok mutluyuz :)) hiç pişman olmadım ve iyiki evlenmişim :)

0|0
    0|0
    • Şanslısın demekki herkes evlendiği insana bu kadar düşkün ,anlayışlı olamıyor.

• umarım şansın acık olur .. üzme kendinin sonucta ınsana en cok kendi kötülüğü dokunur..

• haklısın .. umarım şansın acık olur...

• Evliliği kendine çözüm yolu olarak görme,yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsin. Kendi ayaklarının üzerinde de duruyormuşsun neden kendin hayatını kurmaya çalışmıyorsun o evden uzaklaşmakla başlayarak ?

0|0
    0|0
    • İzin vermezler kocaman insansın deme

• Üstüne gelinmemesi lazım bu kadar haklısın sen. Her ailenin içinde kötü yanları var başkalarının yaşantıları sana dışarıdan iyi görünür ama onlar da başka yerden mutsuzdur. Sen evlen kurtul boşver.

0|0
    0|0
  • ya ailenden ayrı yaşa ya da geçinebileceğin bir adam bul evlen gitsin

0|0
    0|0
  • artk kendını dusun kendı duzenını kurmaya bak

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum herşeyi bizim için yapıyorlar aslında ama kendilerini düşünüyorlar gibi geliyor.

• sıkma canını paranı brktr hayatını kur

Yükleniyor...