Sevgilimi özledim bir kaç gün yogun oldugunu biliyrum ama genede görmek istiyrum?

sevgilimi özledim hafta sonunda görmek istiyrum havalarda güzel ama onun işleri ar gece yarısı dönüyr yeni bir proje ile ugrasıyor.ona yalan sylemeden vce zorlamadan kendi istegiyle beni görmek istemesini saglayabilirmiyim. cok sabirlı ve kontrollü biri kolay biri değil. ve işini önemseyen biri.çok iddialı yorumlara ihtiyacım var

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• içinden seni görmek istemiyosa napsan yap görmez bahane bulur ?

0|0
    0|0
    • beni görmek istemesinin bir yolu olabilir mi

• hep mi böle ? işe önem verio seni aksatıyo o zaman

• işleri yogun genelde özellikle kendi alanında sezon acıldı artık yaz döneminde cok yogun yani işleri bitmiyor hani desem evde ya da arkadaslaryla beni görmüyo yok ögle değil hayr diyemiyecegi hep calıstıgı kişiler. ve hakaten ihmal etmemesi lazım kendiside cok yoruluyor ama alısmıs bu tempoya ben elbet zorlanıyorum. evlenrsekte byle olucak farkındayım keske vazgecebilsem çünkü kolay olmuyo

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkıcı biri yani / Sabırlı ve kontrollüymüş :)) Git işyerinde ziyaret et

0|0
    0|0
    • ondan hiç hoslanmıyor o zaman emri vaki yapmıs olurum sevmedigi bişey

Kızlar Ne Diyor 1

• onun sevdiği yiyecek birşeyler al ya da yap ve götür

sadece görmek istediğini söylersin hem işlerini bırakmamış olur hem görüşmüş olursunuz

ona hoş bir süpriz de yapmış olursun, hoşuna gidebilir

0|0
    0|0
    • bu proje için kendi işyerini kullanmıyor.şantiye tarzı biyer sanırım gidemem yani baska bir fikir please

• öğlen için yemek molası filan veriyorlardır o süre içersinde görüşmek istediğini söyleyebilirsin

işine engel olmak istemiyorum sadece özlediğim için görmek istedim, mola verdiğinde görüşelim diyebilirsin ona da bir bahane bulacaksa sık dişini derim bu çook önemli projesi bir bitsin

nefes almadan çalışıp herşeyi bir kenarda bırakıp işine odaklanacak kadar neymiş bilemiyoruz tabi ama, hem bu durumda sıkboğaz etmemek lazım hemde karşı tarafın biraz vakit bulması lazım

Yükleniyor...