Etrafın bakış açısı nişanlımı çok üzüyor

etrafın bakış açısı nişanlımı çok üzüyor. ben 23 yaşındayım nişanlım 30 yaşında. birbirimizi çok seviyoruz. kendimi övmek amaçlı demiyorum çevreden çok güzel olduğumu söylerler bizi beraber görünce şaşırıyorlar yakıştırmıyorlar (benim gözümde nişanlım çok yakışıklı ben ona kalbimi verdim ki denilenler umrumda değil) akrabalar arkamızdanda konuşuyor. bu konuşmalarda nişanlımın kulağına gidiyor. çok huzursuz oluyor. oysa ben onu çok seviyorum kimin ne dediği umrumda değil. ama o çok takıyor halinden tavrından anlıyorum bunu. ne yapmalıyım arkadaşlar nişanlımın üzülmesini istemiyorum çevredekilerede gerekn cevabı veriyorum ne yapsam da nişanlım kendini daha rahat hissetse?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanlına sne o güveni iyice vermemis olabilirsin. yani kim yakıstırmazsa yakıstırmasın siz birbirinizi seviyorsanız sorun olmamalı

1|0
    0|0
    • ya çok seviyoruz birbirmizi. ben etrafı umursamıyorum ama nişanlım takıyor bu durumu

• takmamasını sürekli söyleme. sadece ona sevdigini ve baska kisilerin düsüncelerinin asla umrunda olmadıgını hissettir yeter

• anladım sağolasn

Erkekler Ne Diyor 6

• sen beğendiğini hissettir yeter

1|0
    0|0
    • hissettiriyorum söylyorumda bu takma durumu geçermi boş yere takıyor

• geçer.imaj değiştirsin bence

• Başkalarının fikrinin ne önemi varki iki gönül bir olduktan sonra ? Ona dünyanın en yakışıklı erkeğimi yoksa sen mi deseler seni seçerim demen yeterlidir herhalde !

1|0
    0|0
  • al karşına konuş, bak bu durumlarda vücut dili çok önemli, yani mesela konuşmanı yapmadan önce, kolundan sertçe tut ve çek, sonra sert bir ifadeyle GÖZBEBEKLERİNE bakarak, ben seninim o kadar ve bir daha böyle tavırlar sergilemeni istemiyorum anladın mı de. emin ol faydasını göreceksin.

sonrada bizi bilgilendir. MUTLULUKLAR tatlım

1|0
    0|0
    • :) tavsiyen için teşekkür ederim.. amin inşallah

• Babam annemden 8 yaş büyük :) onlar şuana kadar hiçbir sorun yaşamadılar yaş konusunda sende evlenip mutluluğunu çevreye göstererek insanları mors edebilirsin.

1|0
    0|0
  • benimde canımı yakan o konuşanlar değilmi

1|0
    0|0
    • senindemi sorunun var etraftan

• inşallah

senin için üzüldüm umarım hakkında hayırlısı olur

• herkesin hakkında hayırlısı olsun inş. içinde bizde

• Büyümü yaptı acaba .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• böyle devam ederse nişanlın bunu kompleks yapacak ve huzursuzluk çıkacaktır

aşırı kıskançlık vs gibi tepkiler verebilir

bir uzmanla görüşmesi gerek, özgüven eksikliği giderilmeli

1|0
    0|0
    • çok güzel bir ilişkimiz var ama bu akraba eş dost lafı geçene ve karşılaşana kadar. hemen tedirgin oluyor sıkılıyor ben halinden anlyorum geçermi bu durumu

• dediğim gibi şimdi güzel bir ilişkiniz olabilir, allah tamamına erdirsin inş.

ama eğer böyle devam ederse ki şimdiden takıntı yapmış geriliyor huzursuz oluyor

ilerde bu kompleks haline gelirse huzursuz olursunuz

benzer örneklerini çok duyduk gördük

başkalarının ne düşündüğünü ne söylediğini umursamamak lazım

bir uzmanla görüşebilirsin, ona nasıl yaklaşacağını ne yapman gerektiğini sorabilirsin

özgüven eksikliğine sebep olacaktır ve belki olmuştur o yüzden sorunu şimdiden halletmeniz lazım

• amin. teşekkür ederim. evet haklısın şimdiden çözmek gerek.

• Siz birbirinizi bildikten sonra etrafa bu kadar takılmayın onlar hep konuşur tıkayacaksın kulağını.

Ben 24 eşim 30 yaşında nişanlıyken bizde aldık böyle tepkiler ama eşiminde benimde hiç umrumuzda olmadı açıkcası.

1|0
    0|0
    • benim umrumda değil ama nişanlımın takması beni üzüyor

• ne insanlar var ya sen onu sevdiğini ve daima yanında olacağını hissettir yeter

1|0
    0|0
  • Bendede benzer bir durum söz konusu .

Takmayın insanları aksine ne kadar mutlu oldugunuzu akıllarına kazımalarını sağlayın.

Ön yargılarından kurtulsun millet.

1|0
    0|0
    • evet mutsuz etmek dışında bir işe yaramıyorlar

• Ben her daim seni seveceğim,gözümde başkası yok/olamaz..de.

O konuşanlara da ağzının payını ver.

1|0
    0|0
    • diyorum ama taktığı yüzünden hareketlerinden belli oluyor. bu durum benide çok üzüyor

• haklısın umarım geçer bu hali

• İnşaallah,sen desteğini hissettir de..:)

Yükleniyor...