Ikimizin anneside istemiyor şimdi

nişanlımın annesi beni pek istemiyodu oğlunu paylaşamıyo diye annemde bugün bana kızdı ben sanki seni vermeye çok meraklıyım diye benimde böylece moralim bozuldu nişanlımlada işte konuştuk az önce telefonla yanında arkadaşları vardı gülüyolar eğleniyolardı bana yine takma canını seviyorum dedide ama sonra ben kapatıyorum grşrz dedi

ben zaten inirliydim bide o kapatınca bende ona mesaj attım ayrılmamız en iyisi canını sıktım iyki kapattın dedim abartmış olduğumu farkındayım ama öyle yazdıktan sonra beni aramadı hiç ne yapcamı bilmiyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bırak mesaj atma daha sevıyosa gerı arar zaten ıyıce bıyerlerı kalkmıs bellı amaaan salla ya uyuz oluyorum bole erkeklere alsın anasıda tursusunu kursun oglunun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aileler istemiyorsa vardır bir bildikleri.

Yaşlar ufak diyedir

0|0
    0|0
  • sakin sakin ya noluyor çocuk doğru yolda yanlış olan abartan sen sin anneler kutsaldır saygıda kusur etmeyin tabi ama sevmekten bukadar çabuk pes etmeyin aşkınız için mücadele edin seni aramıyor çünkü sakinleşmeni bekliyor bu arada bence nişanlına bir özür borç landın

0|0
    0|0
  • ayrılacaksın tabi

zorlamı kendinle evlendirecek değilsin ya adama koz vermedinse tabi

0|0
    0|0
  • Öfff öff hıaaaeeemmmfff ! İlk 5 sn.

Sakin ol koçum derin nefes al.. Bu sonraki 5 sn. bacım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arada kalmışsınız ve evlenince de bu durum değişmeyecek

arada kalmaya devam edeceksiniz hayat boyu huzursuzluk

0|0
    0|0
  • Anneler istemiyorsa evlenmeden bitsin olur biter. Çünkü evlenince çok sorunlar yaşarsın.

1|0
    0|0
  • ya gerçekten seviyorsanız evlendikten sonrada birbirnizin yanında olursanız sorun falan yaşamazsınız herkese kabullendirirsiniz ama bu zor zamanlrda yanınızda olmalısınız birbirnizin sende biraz abartmıssın o da biraz umursamaz davranmış en iyisi sen ara sinirliydim zaten sende öyle pat diye kapatınca iyice sinirlendim ben sesini duymak istemiştim falan de biraz yumuşa sende o da hatasının farkına varır

0|0
    0|0
Yükleniyor...