Herşeye rağmen aşkınızın peşinden gider misiniz ?

Ne Olursa Olsun yaş,para,kültür ne olursa olsun aşk'ınızın peşinden gider miydiniz ?

Güncellemeler:
O zaman gitmek için mutluluk ve aşk yeterli mi ?
O zaman karşılıklı diyorsunuz ama şöyle bir sorum daha var güzellik veya yakışıklılık etken olmaz mı ?
Güven bir aşk için herşey midir ?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• Yani ne olursa olsun körü körüne gidemem ben herhalde. Yaş 10 yaşa kadar sorun olmaz , kültür falan fasa fiso , para meselesi ise orta halli olsa kafi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Peşinden giderim. Olmuyorsa olmuyor demem. Olmasada olmaz olmuyorsa da olacak !

0|0
    0|0
    • Baya inatçısın burdan anladığım bu yönde ama ya erkek istemiyorsa ?

• İsteyecek abi. neden istemesen sevmişim, peşinden koşmuşum istemesede onuda öldürürüm kendimi de başkasıyla düşünemem onu. Acı içinde yaşamaktansa ölürüz daha iyi.

• Giderim

0|0
    0|0
  • O da seviyorsa giderim .

1|0
    0|0
    • Güzellik veya Çirkinlik önemli değil yani :)

• Hayır. Zaten seviyorsam aslında çirkinde olsa bana yakışıklı görünür. Sevince kötü özelliklerini göremiyorsun.

• sevmeye etken olur ama devamının gelmesi için karşılıklı olmalııı sevgiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
    • bencede sana hak veriyorum ama insan yanına yakışmayan birine vurulursa ve karşılıklı ise o zaman da gider misin sonuna kadar ?

• sende herşeyin başı güven diyenlerdensin :)

• başında güvene pek takmıyon ama sonrasında durulduğunda evet güvenmeden yola çıkılmazzz kiii

• Sadece aşk & mutluluk yetersiz

0|0
    0|0
  • karşılıklıysa evet...

0|0
    0|0
  • Gitmem.Yaş farkı çoksa gitmem kültürsüz birinle asla olmaz para olmadan hiç olmazzz.

0|0
    0|0
    • Sen o zaman kendine bildiğin yağlı bir kapı arıyorsun :)

• sadece herkesin ortak sorunlarını tartıştırıyorum :S

• gitmem eğer ihanetse

0|0
    0|0
    • ben güvenden bahsetmiyorum ki sadece aradaki yaş kültür para gibi şeyler olsa bile gider miydiniz diye soruyorum ...

• yaşantısı bana uymadıysa zor

• Gittimde hayatım söndü. Şu an gündüz ama benim için karanlık çünkü pişmanm. Saçma sapan bir olgu aşk... B.ktan yere düzeni bozuluyor insanın...

0|0
    0|0
    • Sen böyle düşünüyorsan git mantık evliliği yap...

• Hayırlısı olsun bağımlılık demek yanlış oluyor evleniyorsan aranızda sevgi saygı beraberken mutlu değilseniz neden evleniyorsunuz :)

• zaman geçtikçe şartlar değişiyor o yüzden...

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben giderim ama kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • gitmem yoruldum yorgunum

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • Karşılıklıysa ve değecek biriyse, giderim.

0|0
    0|0
  • Yerim aşkı, tırnağımı bile oynatmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...