Telefonu bilerek açmıyorlar .ss

vay arkadaş birini arıyorsunuz telefonu açmıyor, bazen önemli bir konu oluyor telefonu açmıyor, sonra birsürü bahane, daha sonra o kişiyle görüşüyorum, telefonu çalıyor ''aman kim uğraşacak'' diye açmıyor yaa.. eminim birçok kişide oluyordur bu olay, sizi nasıl bir ruh hali alıyor birini arayıpta ulaşamadığınız zaman..?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arayan her numarayı açarım acil bir durum olabiliyor etrafımda açmayan insan pek olursada önemli bahanesi olmassa ilişkiyi direk keserim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• konuşmak istemiyordur, işi vardır falan filan

bir kere ararım açmıyorsa aramam tekrar, çok önemliyse mesaj atarım teli açmaz ama onu okur

sonra haline tavrına ses tonuna dikkat ederim yalan mı söylüyor samimi mi anlarım ona göre davranırım

benimde açmadığım oluyor bazı telefonları, arayan kim olursa olsun bazen hiç kimseyle konuşasım olmuyor, işim oluyor arayan kişinin çenesi düşükse amaan çekemem şimdi diyorum

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki yaşamadım.

0|0
    0|0
  • vala ben tanımadığm numaraları açmıyorum sadece

0|1
    0|0
  • ben telefonla konuşmaktan nefret ettiğim için kimseyi aramıyorum başıma bir iş gelmedikçe zaten başıma bişi gelse babamı ararım açmama gibi bir durumu olmaz :) ama beni arayanlarıda çoğunluk bahaneyle reddediyorum çünkü telefonla konuşmaktan nefret ederim önemliyse mesaj at derim

0|0
    0|0
  • Banada ulaşılamaz bazen ama ben aradığımda mutlaka açılmalı sinir oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Açmam.

0|0
    0|0
  • Genelde açılır telefonlarım.Ama ben cevaplama konusunda aynı özeni göstermiyorum malesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ararsın açmazlar geride dönmezler bak facebook bile var o kadar haşır neşir dik onları tut öldür at...

0|1
    0|0
  • Ben açmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...