Hiç bişeyden zevk alamamak nedir ne değildir?

son 1 yıldır içinde buluduğum ruh hali bu arkadaşlar. hiç bişeyden zevk almıyorum açıkçası herşey monoton ve vasat geliyo.ölmek için yaşamak ne zor geliyo sormayın. bazen konuşmak bile istemiyorum açıkçası aklımı kurcalayan yegane istek var ki bazılarınıza çok saçma gelecektir. düşünüyorumda acısız ve günahsız bir ölüm seçeneği sunulsa ne yapardım? şüphesiz düşünmeden seçerdim. fakat bu kadar boşluğun içinde istediğim sadece bişey var kimseyi istemiyorum aileyi arkadaşları insanları sadece tek bir kişi istiyorum beni sevdiğini bildiğim için sevebiliceğim bir kız fakat bunuda beceremiyorum. evcilik veya sevgili oyunu değil istediğim nasıl anlatayım tabiri yerindeyse dizin yattığımda derin bir uykuya dalabiliceğim birini arıyorum ama buda mümkün bişey değil ne yapmalıyım bu durumdan kurtulmak için?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ölmek işçin yaşıyoz zaten

0|0
    0|0
    • deme öyle sakarya lı

• yani şu an ki teknoloji sayesinde dünyanın geçmişini bildiğimizden ötürü ömrümüzün kısa olduğunu düşünüyoruz. sonuçta bir felsefik yaklaşım gibi bir durum. deme öyle dediğim ölmek için yaşamıyoruz. yani kuru kuruya ölmek için yaşamıyoruz. bunu yaş ilerledikçe farkediyor insan zaten ama olur da bana sorarsan ne için yaşıyoruz diye onu bende tam tespit edemedim kendimce. her kafadan bir görüş çıkınca neye yöneleceğini şaşırıyor insan. ama kuru kuruya mantıklı değil onu biliyorum.

• bak mesela soran bir örnek. herkes aynı tip değil :)

• Neden mümkün değil bulursun belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben öyle hissettiğimde Cem Yılmaz izliyorum biraz gülüp kendime geliyorum yani normale dönüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...