Erkekler neden böyle yapıyor?

Spora başladım yeni. Erkek çoğunlukta salonda ve ben nerde çalışsam hep orada bitiyorlar arkamdan beni izlediklerini hissediyorum acaba popom büyük diye mi yoksa her kıza karşı mı böyleler?

Güncellemeler:
Tayt giyiyorum ya da şort o yüzden mi?

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kiloların var... twist ile kesinlikle yandaki kiloları eritebilirsin. koşu bandında en az 10 dakika yürümeli ve 10 dakika hafif tempodan başlayarak koşmalısın. eğimli bisklette de en az 10 dakikanı ayırmalısın. kardiyo istasyonlarını da fazla aşırıya gitmeden yapmalısın. bunun dışında kardiyo çalıştıktan sonra karın egzersizi yapmalısın günde 20 dakika.. hacı squat çalışma sakın kalçalarına güveniyorsun çünkü

0|0
    0|0
    • Neden squat çalışmayayım?

• squat bacak ve kalça calıştırır. kalçaların belki sıkılaşır ama büyür benden demesi

• alakası yok.. oraya çalışmaya gelen kişiler vucut için geliyor. isteseler çok çok i. yi hatunla tanışabilirler.. sen onların çalışacağı istasyonlarda oyalanıyorsan normal yani

Erkekler Ne Diyor 24

• demek ki vücudun iyi..

0|0
    0|0
  • Spor salonundaki bir grup herkese karşı böyle, ben bunun aksine salonda kızlar neredeyse, onlara en uzak yerde çalışmayı tercih ediyorum, çünkü dikkatim dağılıyor. Hatta bunun bir üst kademesi var, bazı erkekler, salonda en uzun süre kayıtlı olan kalıplı en ağır ağırlıkları kaldırabilen erkeklerin peşinde dolaşıyor. Onlar hangi kafayı yaşıyor onu bende çözebilmiş değilim.

0|0
    0|0
  • aslında deney yapmak lazım bire diğer köşe bir hatun kişisi koyup izlemek lazım

0|0
    0|0
  • Sapık işte ne beklersin her yerde gösteriyor kendini

0|0
    0|0
  • malesef kız olan yerde bitiyorlar sayende testesteron hormon salgılamıza sebep oluyorsununz buda yüksek agırlık kaldırmamıza sebep :D hııaaaıaı sesler duyuyorsundur bol bol :)

0|0
    0|0
  • zaten vücudu çoğu erkek kızlara hava atayım diye yapıyo birde içerde spor yapan kız görünce bulunmaz nimet onlar için bildiğin yılbaşı taksim olayı gibi

0|0
    0|0
  • Canım tayt şort alakasız. Erkek bakmak istesin istersen tüm vucuduna tüy bula bakar. insan doğası gereği bu.

0|0
    0|0
  • Nedenini bildiğin soruyu neden soruyorsun? Bu durumdan haz alıyorsun herhalde.

0|0
    0|0
  • Erkekler neden spor salonuna gidiyor sanıyosunn ☺️☺️ Zaten spor salonuna giden bütün kızların poposun büyüktür küçük olsa neden gitsinlerki 😃😃

0|0
    0|0
  • poponun etkisi mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • Spora giden erkeklerin çoğu böyle 😄

0|0
    0|0
  • Karma olmayan bir yere git rahat et

0|0
    0|0
  • Muhtemelen dediğin gibidikkat cekiyosa

0|0
    0|0
  • Popolarin kendine özgü bir çekim gücü vardır.

0|0
    0|0
  • Şikayet ettt

0|0
    0|0
  • öküzlüklerinden

0|0
    0|0
  • salonu değiştir sen

0|0
    0|0
  • Meraketme fitness salonlarina gidenlerin cogu kari kiz icin gittigi yuzunden gayet dogal

0|0
    0|0
  • hocaya söylemeyi dene bir kişi spordan atılırsa hepsine ibreti alem olur

0|0
    0|0
  • fiziğin iyidir

0|0
    0|0
  • bende tersini merak ediyorum tam tersini :D

0|0
    0|0
  • Her kiza karsi oylelerdir :D