Yorumlarınızın altına yorum yapıldıgı zaman sinirleniyor musunuz?

yorumlarınızın altına sizden yaşça küçük kullanıcıların ukala bir şekilde ve terbiyesizce yaptığı yorumlara sinirleniyor musunuz? tepkiniz ne oluyor? cevap veriyor musunuz?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yorum rahatsız ediciyse şikayet ederim, gerçekten konuyla ilgili birşeyse cevaplarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Salça olanlara sinir olmam keyiflenirim bile. Ancak mantıksız biçimde saldıran tiplere uyuzum tabi yaş fark etmeksizin.

1|0
    0|0
  • bilhassa mutlu oluyorum :) sonunda oturma organıma benziyorlar ve kuvvetli muhtemel son küfrünü edip engelliyorlar :)))

1|0
    0|0
  • Burası soru cevap sayfası bence 18 yaşından büyük olan herkesin düzgün cevapları vardır neden sinir olim ki?

1|0
    0|0
  • herkesin cevabının altına salça olanları kaile almam, arkadaşlarım haricindekilere her zaman cevap vermiyorum..

2|0
    0|0
  • Teyze ?

Ben bişey yapmadım :(

1|0
    0|0
  • pek erkeklerin başına gelmiyordur, kızlara yönelik bir soru:Pp

1|0
    0|0
  • Takmicaksın çok var onlardan

1|0
    0|0
  • adama iyi dilekler iletirosun adam yorumunu begenmıo anlamadımki ne istediklerini :)

1|0
    0|0
  • Parmağı yorulan o, okumayan ben

1|0
    0|0
  • sitenin yuzde 90i benden kucuk :) taniyorsam kizmam ama sacma sapan kisilere cvb vermiyoum

1|0
    0|0
  • Zinciri kopmuş hayvan gibi saldırmadığı sürece sinirlenmem. Hoşuma bile gider.

2|0
    0|0
  • aganin b.k üstüne b.k olur mu repliği geldi aklima

niye kızalim ki

1|0
    0|0
  • engelle gitsin.bende bazen yorum yaparım ama bazıları bildiğin yavşar derece de yapıyo.

1|0
    0|0
  • Yas kompleksimiz yok, sinirlenmiyoruz.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır severim yapabilirler

2|0
    0|1
  • sorulan soruya yorum yapıyorsan o kişiyi eleştirmişte oluyorsun eğer cvbına cevap verilmesi hoşuna gitmiyorsa eleştirilmeyi sevmiyorsun demektir bence eleştirilere açık olmalı insan tabi seviyeyi bozmamak ve hakaret içerikli eleştiri yapmamak şartıyla.

1|0
    0|0
  • terbiyesizce bir yorumsa sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Olmuyor pek onun için pek birşey düşünmedim.

1|0
    0|0
  • Aklımı okuyan kadınsın, aynı şekilde..

1|0
    0|0
  • O yokmuş gibi davranıyorum çoğunlukla..

1|0
    1|1
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Muhabbetim olmayan kişiler yorum yapınca cevap vermiyorum hatta çoğu zaman engelliyorum..

1|0
    0|0
  • yo takmıyrm

1|0
    1|1
Yükleniyor...