Şu Guardiola'yı Bayern Münich'in başına kim getirdi?

Arkadaş 2013 senesinde yıldırım gibi futbol oynayan, Şampiyonlar Ligi finalinde Leverkusen ile izlediğim en muazzam futbol maçını oynamış, izlerken gözlerimi alamadığım takım niye senelerdir 'sen yana at, sen de yana at, lan Robben, kim dedi sana çalım at diye çabuk pas at' kafasındaki uyuz Guardiola'ya emanet?

Aha bak şu an Juventus'a karşı bir sikime' yaramayan uyuz pas futbolu oynatıyor. Juventus ne zaman istese delip geçiyor takımının ortasahasını.

Güncellemeler:
Maçın uzatmalarda 4-2'ye gelmesi düşüncemi değiştirmedi, Juventus kendi verdi maçı resmen Guardiola'ya.

Morata'yı oyundan çıkaran ve yerine Mandzukic denen Almeida çakmasını koyan hocanın aklına tüküreyim.
Çok acayip maç oldu orası ayrı. Sami Khedira'nın niye çıktığını da anlamadım. Juventus eliyle verdi maçı.

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern şu özenti hallerine devam ederse daha çok faka basar. Otomatik portakallardan miraz kalan 4-3-3 total futbol zımbırtısını bir tek Barca yapabiliyor. E çocuk 5 yaşından beri bunu oynuyor? Senin neyine Bayern? Ayağını denk al Bayern. Kupon katili Bayern.

0|0
    0|0
    • İyi fırçaladım kendilerine geldi dingiller

• Yav 4-3-3 gibi de değiller, bir kere Bayern dediğinde Şıvanştayger olmak zorunda, gittiler adamı sattılar.

Robben'in, Ribery'nin olduğu, orta alanda iyi top dağıtan oyuncuların olduğu bir takım niye bu kadar yavaş oynar, niye pas yapıp durur anlamak güç.

• Kendi liglerinde rakiplerinin olmayışı bu adamları olumsuz etkiliyor

Ara falan yazıyor taraftarlar sahaya girdi herhalde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Münih sistemden uzaklaştıkça siradanlasiyor fakat bu dönüş sampiyonlar liginin en iyi dönüşleri sıralamasında yerini alır

0|0
    0|0
    • Yav var ya, Evra'nın bitikliği, Juventus'un 70'den sonra 'Beyler bu kadar oynadık, hak geçmesin biraz da onlar oynasın' moduna girmesi idi.

Diego Costa'nın çabasıyla maça ortak oldular, anlık hatalarda fırsat buldular.

Yoksa Bayern bu skora rağmen top mop oynamadı, yan pas yapıp durdular, attıkları goller de sistem sayesinde değil bireysel beceriyle geldi.

• Douglas Costa olacaktı yanlış yazmışım. Diego Costa ne alaka mk?

• maç 90 dk olan ve sonunda almanların kazandığı oyundur :D
    adam barcelonadayken ispanya dünya kupasını aldı bayerne geçince almanlar

0|0
    0|0
  • iddan mı yattı kanka

0|0
    0|0
  • Alman takımı barcelona gibi oynamaya kalkarsa olacağı bu

0|0
    0|0
    • Alman dediğin sistem oyunu oynar, hızlıdır, ingiliz takımlarının biraz daha garantici halidir.

Arsenal de pas oyunu oynuyor, ama alan buldu mu yaldır yaldır hücum edebileceği bir sistemle oynuyor, 'Kendi sahamızda beş kere pas yapmadan rakip alana geçmek yok' demiyor.

• İddaa mı oynadın arkadaşım ne bu sinir 😂

0|0
    0|0
  • Leverkusen değil Dortmund olacaktı o

0|0
    0|0
  • Ben getirmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...