Erkeklere en çok ne koyar ? daha önce sizi bırakan erkek arkadaşınızdan intikam aldınız mı ?

sizi bırakıp giden erkek arkadaşınızdan nasıl intikam alabilirsiniz ? en çok ne dokunur erkeklere ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• senden ayrıldıktan sonra muhtemelen boştadır bnce sana geri dönmek istiyecektir :) o zaman sende burnundan getirip son noktayı koyma şansı bulursun arada karşısına çık pişman olucaktır keşke bırakmasaydım felan dicektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• intikamın sonucları acı olabilir ama

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra,bir hafta geçmeden gidip başka biriyle çıkması kadar hiçbirşey koymaz

0|0
    0|0
    • o kadar karaktersiz olamam onun için

• en azından benim için bittiğini anlar değil mi ?

• halen sana karşı içinde birşey varsa çok bozulur.ama ilk başlarda bilerek trip attığını sanır.sonradan senin için bittiğini anlar

• bize bişi koymaz ki

0|0
    0|0
  • bana en çok dolandırılmak koyuyo valla bide bişeyimin çalınması koyuyo

0|0
    0|0
  • En çok neyin koyduğunu söylerdim ama zaten yeterince koyuyosunuz bir de fazladan öldürücü tiyo mu verelim.

0|0
    0|0
    • yap bana bir güzellik :)

• sorun cinsellik. istediği karşılığı vermeyince onu sevmiyorum oldu. bahane bu.

• Seni gerçekten sevse öyle yapmazdı. Aslında sen ondan intikam almak yerine hayatından çıktığı için teşekkür etmelisin. Ve Allah'a da seni ondan kurtardığı için şükretmelisin.

• dolandırılmak koyar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...