Nette yapılacak eğlenceli şeyler

nette neler yaparsınız mesela ben facebook twitter ks youtube ntv'nin sinema sayfasını falan açarım bir kaç şey daha yani yapacak bir şey bulamıyorum sizler neler yapıyorsunuz eğlenmek için nelerle zaman geçiriyorsunuz link belirtirseniz daha iyi olur

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ben kendimi en iyi dürümcüde hissediyom abi bir dürüm bir ayran diyom acayip mutlu oluyom yaaa birazdan bidaha gitcem :)

0|0
    0|0
    • nette mi bu dürümcü f*tfrbhr

• biber ot mu :DD roka acı biraz sevmem marulu zaten altta yazdım yemiyorum ıspanak yerim ama mecburen dengelemek için demir eksikliğinden yani :DD ayy bir de pırasa yazmışsın zaten ağzıma bile sürmedim onu sürmemde

• gel ben sana bir dürüm ısmarlimde miden bahram etsin bırak bu ot işlerini yakında süt vermeye başlarsın demedi deme :D

• armor game die bir ste var orda ufak oyunlar var

0|0
    0|0
  • counter strike oyna en iyisi :D

0|0
    0|0
  • netsiz yapabileceklerinin yanında yapamayacaklarının lafı bile olmaz, senin canın saolsun.

0|0
    0|0
    • felsefe yapmayalım lütfen dgefgtfrbh

• 0|0
    0|0
    • izle izle dizi kalmadı zaten :) hatta sağol ya bak tvd yi izlemeyi unuttum onu izleyeyim hatırlattın

• pasta kek yapsam da yiyen ben oluyorum sadece :) bu dizlerin türü ne

• İlki komedi filmi. Kafanı dağıtmak için bire bir olabilir. İkicisi ise bilimkurgu dizisi. İçinde bol bol komedi de mevcut. İçerik olarak ta çok zengin. Üçüncüsü ise pasta ve kek. Her türlüsü ve şekli yapıldığı gibi benim favorim genelde fındık-fıstık çikolatalı dır :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...