Akşam maç ile ilgil skor tahmininiz nedir (Braga - Fenerbahçe ) skoru doğru tahmin edene EİC yanında araba verilecektir?

Akşam maç ile ilgil skor tahmininiz nedir (Braga - Fenerbahçe ) skoru doğru tahmin edene EİC yanında araba verilecektir?

TOP 16 1. Maç
Fenerbahçe 1-0 Braga

• Fenerbahçe TURU GEÇER
    100% (4)50% (2)75% (6)Oy Ver
  • Braga TURU GEÇEMEZ
    0% (0)50% (2)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hababam GÜM GÜM GÜM
Aç kapıyı Veysel efende FENER geliyor... 😄
Ilk yarı Braga 1-1 Fenerbahçe
Maç sonucu itibariyle Fenerbahçe son 16 tutunda Avrupaya veda etti...
Teşekkürler Fenerbahçe

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Braga 3 Fenerbahçe 1 şeklinde biter

0|0
    0|0
    • bragaya yeter bir skor bu, uzatma ihtimali görmüyorsun anlaşılan maç söyle 00.30 kadar sarkasa uzun süredir çekişmeli maç izlemedik tvde -.-

• Uzama ihtimali hiç görmedim ve maçta tam olarak benim düşündüğüm gibi bitti.
      eig yide hakkettim sanırım :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Kuponda x2

İlla skor diyorsan 1-1

0|1
    0|0
    • yeterli dir tur fenerde o zaman

• FB 6-0 Bra6a

0|1
    0|0
  • 2 0 Fenerbahçe

0|1
    0|0
    • net bir skor verdin uzatmaya gitmez dimi psikolojik harp halinde gidicek maç sonuçta sen iş 90 dk içinde biter diyorsun

• kardes Fenerbahçe bu boru degil gs degil. bjk degil ve Gökhan Gönül ve Diego. oynayacak braga acik oyun oynamak zorunda kalacak Fenerbahçe rahat alacak

• inşallah benimde beklentim o yönde tur gelsin ama galibiyetle gelsin rakiplere göz dagı olsun biraz :D

• C - Braga turu geçer.
    D- Fenerbahçe turu geçemez.

Braga 2-0 Fenerbahçe

0|0
    0|0
    • c ve d ye gerek duymadım braga kendi sahasında etkili oynayan bir takım baskı altına alabilyor rakipleri ama açıkta çok veren bir takım 2 atarse 3 de bulmalı 2 tek başına yetmez gol yer çünkü -.-

• Bundan sonra saçmalamadan önce bana sor da yönlendireyim.

• 4-1 bitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...