Hocam bana asılıyor

ya ben 2 hafta önce falan derslerde aramın çok iyi olduğu bir öğretmenimden msn adresini istedim ama ben isterken bütün sınıf duydu yani parmak kaldırıp istedim sora oda tahtaya mail adresini yazdı.isteyen mail atsın dedi bnde o qün ona mail attım işte hocam msn ninizi verin valla kmseye sölemicem yazdm oda ekledi beni msn nine. işte sora bu bana sen çok güzlsin öğrencimden ötesin sinemaya gidelimmi ben sana dijital fotorf makinemi veriyim kendi resimlerini çek bana yolla gibi şeyler demeye başladıç labavatuarda en arkaya otur yanına oturcam sora senin yüzünü dersten dersemi görücem feln dio ya:S manykmıdır nedir. bende hep saygılı davranıyorum yani bir bakıma nazikçe tersliyorum onu ama nolcak bu işin sonu bilmiyorum

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ona bu yaptıgının yanlış oldugnu ve bu yaptıgının bazı kişiler tarafından ya da bazı makamlara bildirilmesi sonucu işinedene olacagını belirte bilirsin

o kişi senin ona olan ilginden pay cıkarmak istiyor senin ilgin art niyetsiz olsada o baya art niyetli

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Seni yanlış anlamış. Yanlış anladığını yaz, rahatsız etmeyecektir. Ederse gereğini yapması için yazışmaları müdüre verirsin.

0|0
    0|0
  • abaza öğretmenin dramını duymadınmı hiç?

0|0
    0|0
  • sen de az değilsin ama.öyle ekle dersen adamın aklına girer tabi.

4|0
    0|0
  • Öncelikle inandırıcı sağlam kanıtları topla ve sonra ailene bildir.

0|0
    0|0
  • açık söyleyim: çok yüz vermişin bu kadar olmaz

1|0
    0|0
  • Nazik davranıyosan senin rahatsız olmadıgını düsünüyordur.Dişlerini göstermenin zamanı gelmiş bence

0|0
    0|0
  • screenshot larını al sakla ilerde şikayet ederken elınde delil olur

0|0
    0|0
  • Hem adamı baştan çıkarmışsın hem manyak diyorsun. O da bir erkek. E haliyle senin oneden hoşlandığını düşünüp seni yatağa atabileceğini geçirmiş aklından.

0|0
    1|0
  • kaç yaşında bu adam niyeti bozmuş

0|0
    0|0
  • müdürüne şikayet et

0|0
    0|0
  • süper işte sevgili ol karnene 5 düşssün :)

0|0
    0|0
  • terslemezsen o da anlamaz tersle onu.

0|0
    0|0
  • hocanın niyeti bozuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hocayin mailini napacaktin? Basta hatayi sen yapmissin ama hocayinda oyle demesi etik ve dogru degil. O en basta bir egitmen bir ornek kisi. Msni sil yuz falan verme bidaha devam ederse sIKAyet et uyar. herkes yerini bilmeli hem sen hem hocan

0|0
    0|0
  • nuri'ye katılıyorum. kendisi çok okumuş, çok gezmiş, derslerinde başarılı ve dingin bir insandır. <3

0|0
    0|0
  • bu adam sapık soleyım sana uzak dur bu hocadan tacız eder bak

0|0
    0|0
  • Engelle , yüzde verme.

0|0
    0|0
  • sen kasınmssın gbı geldı

0|0
    0|0
  • mutlaka tepkini gostermelisin, peki kac yasinda hocan?

0|0
    0|0
  • hocanın yası kaç?

0|0
    0|0
  • birileriyle bunu paylaş bilsinler. bu adamlar çığırlarından çıktılar etik falan kalmadı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...