Yol yakınken aşık olmamak istiyorum..Önerileriniz neler?

Okulda hoşlanmaya başladığım biri var.Başlarda bunu kabul etmiyordum çünkü Şu an en son isteyeceğim şey birine aşık olmak ve bu konularda biraz katıyım,evlenmek istemiyorum.Ama bu kişiyi gördüğümden beri sürekli aklımda,durduk yere kendimi onu düşünürken buluyorum,kendimi engelleyemiyorum.Bir kere konuşma fırsatımız oldu sadece ve yaşadıklarının benimkilere çok yakın olduğunu gördüm.Bunun için sadece onu yakından tanımak istiyorum aslında,hoşlanmak gibi de değil ama benim yaşadıklarımı yaşamış biriyle sohbet etmeyi çok isterdim.Sorun şu ki adam son sınıf.Çok yoğunlar zaten seyrek görebiliyorum.Ama her gördüğümde onun da baktığının farkındayım.2 ay sonra mezun olacak,ama gün geçtikçe daha da aklıma düşüyor sanki.Ciddi önerilerinizi bekliyorum,yol yakınken aşık olmamak için neler yapabilirim.Bir geleceği yok çünkü,adam 2 ay sonra hangi şehire gidecek kim bilir.Önerilerinizi bekliyorum lütfen..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam aşk acı veren bir şey ama acısız aşk olmaz En son isteyeceğin şey aşık olmamak olsun çünkü bu hayatta tek güzel şey aşk bence hoşlanmak farklı aşık olmak farklı benim okulda hoşlandığım 2 kız var ama sonsuza dek aşık olduğum bir kız var şunu unutma aşık olursan ve ayrılırsan çok acı çekersin dikkat et Ha bide en önemlisi bencede evlenme bende düşünmüyorum

çünkü evlenenlerin yüzde ellisinden fazlası ya ayrılıyor ya da mutlu değiller kanıtlanmış birşey bu Ve kesinlikle evlilik ve aile hayatı aşkı öldürür ilk defa o kdr uzun cevap verdim lütfen dedğin için kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :D bence hic yanasma bakmamaya calis yol yakinken dön ! yol uzayinca döndünmü kötü oluyorr !

0|0
    1|0
    • ne olacagini bilmeden neden donsunki? belki iyi olucak...birak ne istiyorsa onuda yapsin...asil istediyini yapmazsa pisman olur...neden denemedim diye...

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ne olursa olsun yinede asik ol derdim hic bir sey dusunmeden...birak ne olacaqsa olsun iyi ya da kotu...icinde hic bir kalmasin... kalbinden geceni yap sonra pisman olursum neden yapmadim diye...2 ayligina olsa bile guzel bir ani...asik ol ona sonuna kadar baglan...ayni seyi bende yasiyorum ve bende senin gibi dusunuyordum once amma artik oyle deyil beni sevmese bile men onu seviyorum amma bir gun geri donecek biliyorum...ne olursa olsun SAKIN AMMA SAKIN KENDINI ENGELLEME ... birak her seye kalbin karar versin...o ne soylerse onu yap...

0|1
    0|0
    • :p çünkü bende kendimi kaptırmamaya çalıştım hep ama sonra beni bir yaktı varya ben bittim 7 ay uyamadım kemikleri ağrıdı hep kalbim yandi ... mm verstanden ? ı

• ne yapdiki?

Yükleniyor...