Real madrid mi barcelona mı hangisi daha korkutucu takım??

real madrid mi barcelona mı hangisi daha korkutucu takım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar aslında bayern münih'ide yazıcaktımda kızlar messi ve ronaldo dışında futbolcu tanımadıkları için yazmadım :DD

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 26

• En tehlikeli takım barcelona. Bi kere %70 e %30 gibi bir oran orantıyla oynatıyolar adamı.

Tam yendik dersin 2 atak gelirler 2 side gol çok pis pas trafigi çeviriyoalr adamın başını döndürür.

Halı sahada bile rakip takım 2 dk top çevirdimi sinirler geriliyo bakıyosun herkes baskı yapmaya başlıyo tabi arkadaki adam boş olunca 2 top hop.

Real madrid direk ofansif oynuyo yani pas trafiği değil doldur içeriye ver ronaldoya vursun ya da orta kafa gol. Hiç yoktan bunları durdurabiliyosun ama barça zor.

1|1
    0|0
    • o'zaman real madrid neden barcayı yeniyor sürekli:D:D

• ozamaan...sende...aç...tarihe..Bak...Bana...cahil...diyen...arkadaş:DDD.

• Tarihine bakıyorum zaten sana son 51 maçın sonuçların ıverdim arkadaşım :)

• Real madrid

0|0
    0|0
  • Real Madrid en sevdiğim yabancı takımdır. Oyun tarzını çok beğeniyorum. Barcelona pas ile başarılı oluyor. Real Madrid hem fiziksel yapı olarak güçlü, hem de teknik olarak iyi futbolculara sahip. Barcelona ikili mücadelelerde ve hız anlamında Real Madrid'ten zayıf. O yüzden Real Madrid.

0|0
    0|0
  • Barcelona.. Dünya üzerinde en sistemli oynayan takım.

1|0
    0|0
    • onun içinmi sürekli real eline veriyor

• Aralarındaki son 3-4 yıllık maçlara bakmıştım.

• aç tarihe bak real madrid'i hiçbir zaman ikili maçlarda geçememiştir barcelona son 8 maçtada 4 defa real 1 defa barca kazanmıştır iki maçta berabere bitmiştir.

• madrid tabi sebebi bir önceki eleme turundan belli milan barçaya 2 attı barça kendi sahasında işini şansa bırakmamak için 4 tane attı yani fazla atıyım diye bir derdi yok,real madridse daha kontrattak takımı olduğu için yakaladıgını affetmiyor 5 6 7 rakibini asla küçümsemiyor acımasız futbol oynuyor

0|0
    0|0
  • Real diye düşünüyoru, barcanın oyun anlayışı,gol yolları hepsi önlem alamasanda belli fakat Realda nerde ne zaman ne yapacağı belli değil. teknikdirektör olsam barcayı seçerdim.

0|0
    0|0
  • Real Madrid ama Şampiyonlar Liginin en güçlü takımı Bayern Munchen bence şu an

0|0
    0|0
  • barca gol atsın ne kadar önde olursa olsun hemen santraya koşup hiçbişey olmamış gibi oynuyo:)

0|0
    0|0
  • barcelone

1|0
    0|0
  • Mou Realden gitmezse önümüzdeki 5 yıla damga vururlar

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin 1 - 2 sene önceki Barcelona yok o Guardiolanın oynattıgı oyunu şuanda %100 oynyamıyorlar yoksa önlerinde ne Real ne başka bir takım durabilirdi

0|0
    0|0
  • barca dediğin 2 -0 sonra uyuzluğuna uyuzluk katıyo ama real 7.yi attığında hala 0-0 mış gibi 8 i kovalıyo.

0|0
    0|0
  • Kadro olarak Real Madrid daha güçlü ama oyun olarak Barcelona daha iyi oynuyor.

0|0
    0|0
  • real bu aralar daha iyi.

0|0
    0|0
  • Barcelona'nın takım oyunu çok iyi..

Bu yüzden Real Madrid demek istiyorum..

0|0
    0|0
  • tabikide barça .herifler topa dokundurtmuyo bile.

0|0
    0|0
  • Barcelona ardından Real Madrid ikisi ardı ardına açık ara öndeler.

1|0
    0|0
  • ikisi de değil en korkutucu takım Bayern München

0|0
    0|0
  • Bayern varken onlara iş düşmez.

0|0
    0|0
  • İki maç real aldı diye uçmayalım.. Elbette Barca..

0|0
    0|0
  • ikiside bence

0|0
    0|0
  • biz barca cıkmadıgına dua edelım bence.madrid i eleme sansımız var

0|0
    1|0
  • valla psg ye barça çıktı adamlar ağladı resmen.bize real çıktı hayırlısı eleyebiliriz belki dedik :)

0|0
    1|0
  • barcelona ama artık sıktılar son 2 yıldır r.madridi destekliyorum

0|0
    1|0
  • Real Madrid deyince daha büyük bir takım geliyor aklıma.

0|0
    2|0
  • en azından real adamı oynatıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...